• Nové
Nápojové sklo - Nastavenie 10 - Highball Sklenené Poháre Od Glavers, vysoko Kvalitný Chladič 17 Oz. Rebrovaný Sklo. Ideálne pre Vodu, Šťavy, Kokteily, a Ľadový Čaj. Umývateľné V Umývačke Riadu.

Nápojové sklo - Nastavenie 10 - Highball Sklenené Poháre Od Glavers, vysoko Kvalitný Chladič 17 Oz. Rebrovaný Sklo.

Hodnotenie produktu:
€ 7.87

Suma
Skladom

Treba VO VAŠEJ KUCHYNI : je jedno, Či máte radi prekvapujúce, priateľom a rodine chutné domáce-vyrobené koktaily alebo si myslíte, že je čas vymeniť starý, nudné drinkware, to rebrovaný highball okuliare set je ideálnym riešením.Vysoko KVALITNÉ MATERIÁLY : Tieto lyžiarske okuliare sú vyrobené s najlepšou kvalitou, veľmi odolné, sklo, potraviny-stupeň BPA-free materiálu, ktorý je navyše odolný, 100% bezpečné a ľahko sa čistí.Silné okuliare, ktoré vydrží v skúške času!Mohli by ste si byť istý, že to nebude slabnúť alebo stratiť svoj lesk ani po stovky umývačka riadu cyklov.MIMORIADNE ELEGANTNÝ a MODERNÝ : Tieto vysoké baller okuliare funkciu elegantné, klasické rebrovaný dizajn, ktorý je ľahko premiešajte a zápas s tabuľku dekor.Či už pre špeciálne udalosti alebo každodenné použitie, moderný dizajn bude to určite hit.VYSOKO UNIVERZÁLNY : S 10 štedrý 17 oz kapacita pohárov a pevné dno dizajn, ktorý zabráni úniku a tip-overs, tento okuliare set je vhodný na zobrazovanie vašich obľúbených nápojov, a to limonádu, dlhé nápoje, koktaily, frappe, smoothies, mliečne koktaily, limonáda, džús a viac.PREMYSLENÝ PRÍTOMNÍ : Aby tieto vysoké poháre na nápoje pre seba alebo ako premyslené kolaudačné párty darček pre milovanú osobu, a môžete si byť istí, vyhrať ich zhodnotenie!Robí veľký sviatok darček!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.