• Nové
5 ks Zlomená Skrutka Extractor Nastaviť, Poškodené a Vyzliekol Skrutku Extractor Odstraňovač Nástroj a Drill Bit Nastavený, Prenosný, Trvanlivý rýchloreznej Ocele Odstránenie Nástroje, Ľahko Von,Vysoká Tvrdosť (5 ks, Strieborná)

5 ks Zlomená Skrutka Extractor Nastaviť, Poškodené a Vyzliekol Skrutku Extractor Odstraňovač Nástroj a Drill Bit Nastavený,

Hodnotenie produktu:
€ 8.40

Suma
Skladom

????Skrutku Nástroj Na Extrakciu Je Vyrobený Z Vysoko Tvrdosť H. S. S.-4241 Legovanej Ocele, Ktoré Je Odolné A Môžu Byť Použité Na Vytiahnite Lúpané, Rozbité, Prilepené Alebo Poškodené Skrutky.To Nie Je Odporúčané Používať Na Nerezová Oceľ Skrutky!. ????Skrutka Extractor Kit-Vhodné Pre Všetky Vrtáka A Akejkoľvek Veľkosti Skrutka Alebo Skrutka.Je Vhodný Pre Hex Zásuvky Skrutky, Námestie Hlavu Skrutky, Skrutky Do Dreva, Šesťhrannou Hlavou Skrutky, Stroj Skrutky, Klampiarske Skrutky, Stroj Skrutky, Námestie Hlavu Skrutky, Skrutky Do Dreva, Šesťhranných Skrutiek A Iných Nefunkčné Skrutka Odstraňovače. ????Pruhované Skrutku Extraktor Sa Môže Odstrániť Aj Tie Tvrdohlavý Peeling, Poškodený, Vložené, Zahrdzavené A Maľované Skrutky A Matice. ????5-Dielna Sada Peel-Off Skrutku Odstraňovače, Balené V Nástroj pre Ukladanie Boxu Na tom, aby Ste nestratili Jeden.Môžete Mať Skrutku S Ramenami A S Ramenami Auta S Vami. ????To Je Najlepšie Používať Ručné Elektrické Vŕtačky, Nie Kladivo, Vrták.To Musí Byť Použité Pri Nízkej Rýchlosti.To Trvá Len Dva Jednoduché Kroky K Odstráneniu Všetkých Zaseknutý Skrutky/Matice V priebehu Niekoľkých Sekúnd.Iba Jeden Vrtáka Je Potrebné, Žiadne Ďalšie Nástroje Sú Potrebné.Vyberte si vrtáka Menšie Ako Poškodené Skrutky Ľahko Odstrániť Skrutky.Počas Tohto Procesu, Uistite Sa, Že Otočte Skrutku S Ramenami Proti Smeru Hodinových Ručičiek, Kým Sa Neuvoľní.Nie Je Potrebné, Ak Chcete Extractor Alebo Upraviť Chuck.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.