• Nové
Utoolmart Black Vplyv Bit Zásuvky, 1/2-palcové disky, M12 Vplyv Triple Námestie Spline Bit Zásuvky, Chróm Molybdén Ocele, 78 mm Dĺžka Zásuvky Bit Repair Tool, 1 Ks

Utoolmart Black Vplyv Bit Zásuvky, 1/2-palcové disky, M12 Vplyv Triple Námestie Spline Bit Zásuvky, Chróm Molybdén

Hodnotenie produktu:
€ 3.64

Suma
Skladom

【Rozmer] vyzýva - 1/2-palcové disky, zásuvky, M12 (12mm / 0.47-palcový) spline bit, 3.07-palcový (78 mm) celková dĺžka. 【Materiál] vyzýva - Chróm molybdén ocele poskytuje vynikajúcu odolnosť a pevnosť pri každom vplyv pohybu, Čiernej povrchovej úpravy pre extra ochranu proti hrdzi a korózii. 【Skosené Dizajn] vyzýva - Skosené končí vložiť hladko do upevnenia na hlavu, znižujú opotrebovanie. 【Pin Hole] vyzýva - Individuálne miniatúrnych base dizajn dodáva extra bezpečnosť umiestnením v poistný kolík pre stabilitu pri vynaložení silný krútiaci moment pohybu. 【Ideálne Nástroje] vyzýva - Veľkosti sú vyrazené na zásuvky pre jednoduché čítať a rýchlejšie uznanie.Použitie s račňou na zlepšenie rýchlosti v uťahovací torx jednotky spojovacích materiálov.Veľkosť : M12.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.