• Nové
Prenosná klimatizácia, Ventilátor, Osobné Vzduchu Chladič s 3 Rýchlosti, Mini Vyparovaním Ploche Zvlhčovač Vzduchu Misting Chladiča Ventilátor pre Izba Home Office

Prenosná klimatizácia, Ventilátor, Osobné Vzduchu Chladič s 3 Rýchlosti, Mini Vyparovaním Ploche Zvlhčovač Vzduchu

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Suma
Skladom

【 3 Ovládať Rýchlosť Vetra Režimy] vyzýva Na rozšírenie vietor rozsah a posilnenie pohode efekt, osobné, klimatizácia, vybavený 3 rýchlosti vetra ( vysoká, stredná, nízka ) 2 vetra režimy (fyzická / chladný vietor) a dvojnásobok fanúšikov.Môžete voľne nastavte silu a smer vetra, majú rôzne chladenie zábavu v horúcich letných. 【5 v 1 Multifunkčné Osobné klimatizácia] vyzýva nie je iba prenosný mini, klimatizácia, ventilátor, ale aj zvlhčovač, osobné vzduch chladnejší, vzduchový filter a dual tiché ventilátory.Môžete použiť prenosné chladiča ventilátor pre kempovanie, auto, cestovanie, a sú vhodné pre miestnosti, kancelárie, garáže a kuchyňa.Tak dlho, ako vám priniesť osobné chladiča ventilátor, si môžete vychutnávať chladný vietor kdekoľvek. 【Nastaviteľné Farebné Svetlo] vyzýva prenosný chladič vzduchu ventilátor stavať-v 7 rôznych farbách nočné osvetlenie na pohodlné noc a mäkké atmosféru.Pomáha zmierniť stres a spanie v dobrej nálade, leting máte lepšie duševný stav začať ďalší deň do práce a života. 【Rýchle Chladenie Technológie] vyzýva Hmly postrekovač funkcia prevod vody do malého bistra častice, mohol okamžite ochladenie horúci, suchý vzduch do osviežujúci a vlhký vzduch, a budete okamžite cítiť v pohode a príjemné.Či už v lete alebo na jeseň, prenosné klimatizačné zariadenie vám môže pomôcť zostať preč od sucha a hydratujú pokožku po celý deň. 【Prenosné &Nie-únik Dizajn] vyzýva malý, ľahký vyparovaním vzduch chladnejší s flexibilná rukoväť môže byť umiestnený kdekoľvek sa vám páči. 480ml veľká kapacita používa uzavretá nádrž na vodu a hubky zásuvky dizajn ako dvojité poistenie znížiť výskyt úniku vody.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.