• Nové
COYMOS Keramické Obklady pre Remeslá Tácky, 12Pcs Prázdne Tácky Neglazúrované Keramické Biele Dlaždice Maľovanie, Alkohol Atrament, Akryl Liatím - Vytvoriť Svoj Vlastný Tácky - Korok Podklad Podložky Zahrnuté (4x4 inch)

COYMOS Keramické Obklady pre Remeslá Tácky, 12Pcs Prázdne Tácky Neglazúrované Keramické Biele Dlaždice Maľovanie, Alkohol

Hodnotenie produktu:
€ 7.35

Suma
Skladom

????KVALITNÉ REMESELNÉ a DLAŽBY - Tieto 12 Dráha Dlaždice sú kalcinovaného z high-kvalitné dolomity.Povrch hladký, žiadne extra výstupky, a štruktúru, skvelé pre DIY svoj vlastný báječný a umeleckej dráhy. ????VYTVORIŤ JEDINEČNÝ SÚBOR TÁCKY - Neglazúrované Keramické Dlaždice špeciálne navrhnuté tak, aby boli použité pre umenie a remeslá, sú ideálne pre vytvorenie vlastnej dráha s alkoholom atrament (vyžaduje zasklenie prvý), fixky, pastelky, akrylové farby, živice a ďalšie. ????IDEÁLNA VEĽKOSŤ - Tieto keramické tácky mať len správnu veľkosť - 3 15/16 "x 3 15/16" x 1/4 ", ideálny pre vás alebo vašu rodinu vytvoriť remeslá, aj pekne zapadajú normálne dráha držiteľov vo vašej domácnosti. ????KORKOVÉ DLAŽDICE DRÁHA PODLOŽKY - Tento súbor prichádza s 12 olúpeme a držať korkové podložky na spodnej strane dosky a tácky.Takže si môžete vytvoriť svoj tácky na vôli, tieto nálepky vám pomôže skryť neporiadok na zadnej dobre. ????SLADKÝ DARČEK - Design unikátne tácky ako darčeky pre svoju rodinu a priateľov, za akékoľvek špeciálne dovolenku, alebo pre váš domov.Tento kameň set je skvelý darček pre svojho umenia nadšenec priateľmi.Námestie obklady sú vhodné na výrobu fotografických tácky, akvarel tácky, vinyl tácky, maľovanie dráhy, atď.Krásneho dráhy môžu nielen ochrániť náš nábytok z vlhkosti a škvrny, ale tiež zdobiť naše konferenčné stolíky alebo počítadlá.Vytvoriť jedinečný remeselné darček s vašej fantázii pre špeciálne dni, ako sú deň matiek, deň otcov, učiteľov, deň detí, narodeniny, deň vďakyvzdania dni, Vianoce, a kolaudačné párty strany.Keramického remesla dlaždice nastaviť aj skvelý darček pre všetkých crafter alebo hobby nadšencov!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.