• Nové
Keramické Obklady pre Remeslá Tácky 12 Ks Neglazúrované Keramické Tácky na Nápoje s Korku Podklad Podložky,Použite s Alkoholom Atramentu alebo Akryl Liatím,Vytvoriť Svoj Vlastný DIY Dráha

Keramické Obklady pre Remeslá Tácky 12 Ks Neglazúrované Keramické Tácky na Nápoje s Korku Podklad Podložky,Použite

Hodnotenie produktu:
€ 5.95

Suma
Skladom

【Čo Dostanete] vyzýva Našich DIY Keramické Dráhy obsahuje 12 biela neglazované dlaždice tácky, priemer je 4 x 4", 0.2" v hrúbky, s 12 korku mat (ktoré môžu byť lúpané a nalepiť), môže chrániť plochu pred poškriabaním a majú dobrú stabilitu zmysel. 【Podrobnosti Keramické Tácky] vyzýva Naše Remeslá keramické tácky z prírodných keramické dlaždice materiál je hladký, opotrebovaniu a rýchlu absorpciu vody,sa môže rýchlo šíriť vody krúžky,ktoré nebude držať na sklenené alebo drevené tabuľky a udržiavať pracovnú plochu suché a čisté. 【Ukázať Svoje Umelecké Vyjadrenie] vyzýva Našich neglazúrované keramické dlaždice sú ideálne pre KUTILOV, tácky, ako napríklad alkohol atrament (vyžaduje zasklenie prvý), marker perá, pastelky, akrylové farby a živice.Môžete si Vytvoriť Svoj Vlastný Dráha a vytvoriť trvalé spomienky. 【Vynikajúce A Praktické] vyzýva Na neglazované keramické tácky toho, že sú použité ako tácky,to tiež môže byť použitý ako remesiel alebo dekorácie, vytvára zmysel obradu vo svojom živote. 【Jedinečný A Vynikajúci Darček] vyzýva Zdobenie a prispôsobenie vášho vlastného dráha ako darček pre rodinu alebo priateľov, v každom špeciálne sviatok alebo výročie.Je noc remesiel pre všetky remeselnícke alebo amatérske!.Veľkosť : Námestie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.