• Nové
IAMGlobal Keramiky Kolesa, Slnečnica Umelecké Remeslo Auta, DIY Keramiky Štúdio, Remeselné Činnosti, Umelec Studio, Keramické Stroj s Air-Suché Hliny, Vzdelávacie Hračky pre Deti, Začiatočníkov (Modrá)

IAMGlobal Keramiky Kolesa, Slnečnica Umelecké Remeslo Auta, DIY Keramiky Štúdio, Remeselné Činnosti, Umelec Studio,

Hodnotenie produktu:
€ 24.61

Suma
Skladom

Kultivuje detský umelecký ochrana, zlepšenie detský schopnosť o koordináciu.To pomáha dieťa má zdravý život prostredníctvom robiť umenie sám.Vzdelávacie Hračka, Deti môžu svoje vlastné kreatívne hlinené hrnce do ruky.Tiež to vyžaduje 4 batérie-nie je v cene, a tiež zahŕňať USB Linky.Jednoduché použitie pre jeho Vzduchu-suché hliny, don ḃ t potrebné streľby.Veľmi zábavný spôsob, ako pre vaše dieťa hrať s hlinou, môže prispôsobiť hliny pomocou jedinečných sochárstvo nástroje.Obsahuje 1 Keramiky v Pohode Hliny Štúdio, 800 g z Hliny, 1 Rezanie kábel, 2 Sochárstvo Nástroje, 12 Farieb Metalickej Farby.a 1 zástera.Materiál : Plast+ Farba+Hliny.Odporúčaná Vek : 8 rokov a hore.Balenie Obsahuje : 1 Keramiky v Pohode Hliny Štúdio, 800 g z Hliny, 6 Farby Kovovej Farby.A ďalšie drobné doplnky. 1.Použitie vody na mokré ruky, potom premiešajte keramické bahna. 2.Potom sa keramiku hliny do valcovitého tvaru. 3.Používajte oboma rukami držať keramiky hliny, potom jemne zatlačte dole, tak, že je to stanovené v centre rotačné keramické stroj. 4.Zapnite prepínač, pomocou mokrej palec do centra tejto keramiky hliny. 5.Použite svoje mokrej palce do centra tejto keramiky hliny. 6.Použite štyri prsty vášho oboma rukami držať mimo, potom sa robí do valcovitého tvaru znova, udržuje hrúbka valec 1~2 cm. 7.Použite svoj palec a ukazovák držať v hornej a využitie energie smerom von, potom prototyp váza prichádza. 8.Aby jemné úpravy váza pomocou socha stick, aby váza ploché. 9.Použite plastiku stick, môžete vytvoriť rôzne textúry sa vám páči. 10.Používať rezné kábel, aby Váza a keramické otočný stôl osobitne. 11.Zúčastniť sa na vázu. 12.Čakať na vzduchu suchý, potom môžete maľovať farby. 13.V poslednej, dobrý projekt je robené tým, že vás!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.