• Nové
SAN FRANCISCO BAY Kávy OneCUP Opekanie Extra Dark Opekanie Kompostovateľný Kávy Struky, K Pohár Kompatibilné vrátane Keurig 2.0 (Balenie sa Môže Líšiť), Extra Dark talianska, 80 Count (Pack 1)

SAN FRANCISCO BAY Kávy OneCUP Opekanie Extra Dark Opekanie Kompostovateľný Kávy Struky, K Pohár Kompatibilné vrátane

Hodnotenie produktu:
€ 20.65

Suma
Skladom

Extra Dark taliansky Opekanie : Naše najtemnejšie opekanie ešte!Tieto zrná sú pražené dať off poznámky ochutnávky lahodného tmavé kakao a hnedé korenie.A fullbodied chuť s veľmi silným dymovým zakončením!.Keurig Kompatibilný : Určené pre použitie s K pohár štýl jednotného slúžiť pivovarníci vrátane Keurig 2.0. SF Bay Kávy, nie je spojený s Keurig Zelená Hora.Eco-Friendly, Komerčne Kompostovateľný : One Cup struky, vrátane vonkajšieho vrecka, a jeden spôsob, ako káva ventil, sú vyrobené z rastlinných materiálov na báze a sú certifikované plne komerčne kompostovateľný podľa BPI.Kvalita Kávy : San Francisco Bay Kávy používa len 100% kávy arabica a certifikované Kóšer kávové zrná.Na rozdiel od kcups, náš pražená káva je zem a balené čerstvé.Sme si tak istí, že budete milovať, sme späť s záruka spokojnosti.SF Bay Káva je vo vlastníctve rodiny, American made spoločnosti s bohatou tradíciou.Naša povesť odráža na nás, ako rodinu, takže ak ste niekedy nie sú spokojní s nákupom, kontaktujte nás na 1(800) 829-1300 a budeme robiť to právo.Chuť Meno : Extra Dark taliansky | Veľkosti : 80 Count (Pack 1).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.