• Nové
1 lb. (16 oz.) Jamaica Blue Mountain Zelenej Kávy Fazule | Certifikovaný | Nepražené Fazuľa, Svetlo Zelená Satin Taška | Robí Skvelé pre každú Príležitosť ~ Poslať Jeden na Vašu Obľúbenú Kávu Znalcov!

1 lb. (16 oz.) Jamaica Blue Mountain Zelenej Kávy Fazule | Certifikovaný | Nepražené Fazuľa, Svetlo Zelená Satin

Hodnotenie produktu:
€ 31.85

Suma
Skladom

100% ČISTÝ, UNBLENDED : 1 lb. (16 oz.) ZELENÁ (Nepražené) Jamaica Blue Mountain Kávové Zrná pre Domáce Praženie.Zelené zrná sú balené v vysokú bariéru kávy taška a pustil sa do luxusné saténové šnúrky vrecko.To tiež robí perfektný darček pre vašu obľúbenú kávu, znalec, ktorý preferuje na opekanie svoje vlastné fazuľa!.Nie sú tam žiadne triky s Jamajská káva - je to naozaj 100% unikátny produkt.Je to kvôli jedinečnosti prostredia, v ktorom sa pestuje a podmienky, ktoré je vystavené spolu s usilovnej výrobnom procese, ktorý nasleduje po každom zbere úrody.Všetky, ktoré opäť pridáva do výrobok, ktorý je tak zložité sledovať a balenie vyššiu cenu, keď môžete robiť.Schválené !Predávajúci Výkon Požadovaných Dokladom o náš Produkt je Pravosti a My sa im Poskytla 1 rok stojí za to faktúr pre túto položku, ako aj certifikát Pravosti.Čo je zaujímavé je, ako sa nemusíte byť spáchaný kávy fanatik vedieť, čo rozruch okolo s touto vecou.Jeden zápach alebo chuť, a vy viete, že od všetkého, čo ste nezažili.Má najviac pozoruhodné, vôňa a chuť, ktoré majú byť skúsenosti z prvej ruky ocenia.Bez ohľadu na to, koľko gurmánske kávy sa snažil dátum, nie je nič, celkom vyrovná Jamajská Káva Blue Mountain.Považovaný za jeden z najvyhľadávanejších káv na svete, Modré Hory stojí za mimoriadnu kvalitu.Po dôkladnej úrody, najlepšie zrná sú merané a výberový získať dokonalý výsledok : komplexná a elegantná kávy, s vôňou nezabudnuteľné bohatstvo. 1 lb (16 oz.) Zelená (Nepražené) Jamaica Blue Mountain Kávové Zrná pre domáce praženie.Zelené kávové zrná sú balené v vysokú bariéru vrecka, ktoré je uzatvorené a pustil sa do luxusné saténové šnúrky vrecko.Robí perfektný darček svoju obľúbenú kávu, znalec, ktorý preferuje na opekanie svoje vlastné receptúry.Schválené !Predávajúci Výkon Požadovaných Dokladom o náš Produkt je Pravosti a My sa im Poskytla 1 rok stojí za to faktúr pre túto položku, ako aj certifikát Pravosti. 100% Autentické Nie je To Zmes.Jamaica Blue Mountain je mokré spracované (umyl) káva, ktorá je hodvábne hladký a dobre vyvážené, s vynikajúcou plné telo, klasická a mierne rafinovaná chuť s mierne (a nezvyčajne) sladkú chuť, veľmi bohatý (niekedy takmer krémová).Chuť je komplexná, a často, často s tónmi čokolády.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.