• Nové
Guatemala Nepražené Kávové, 2021 plodiny, Odrody, Balenia. Marsellesa, Premium Hard & Prísne Tvrdý Fazuľa Jednotného Pôvodu Surovín, Špeciálne Triedy Priamo z našej Farmy, Kafetos Surové arabčina, Čokoláda Karamel Po Chuti Čerstvé a Chutné (Vzorkovník 3lbs Pack)

Guatemala Nepražené Kávové, 2021 plodiny, Odrody, Balenia. Marsellesa, Premium Hard & Prísne Tvrdý Fazuľa Jednotného

Hodnotenie produktu:
€ 8.40

Suma
Skladom

✅【PRIAMO Z NAŠEJ FARMY] vyzýva Naša Zelená Káva pochádza priamo z našej štvrtej generácie, Guatemalan rodinná farma sa nachádza v vysočiny na hranici Guatemala je pestovaná vo vyšších nadmorských výškach, ktoré sa zvyšujú kyslosť fazule a spomaľuje splatnosti kávovníka umožňuje fazuľa rozvíjať komplexnejšie chuť.Naše kávové zrná majú veľmi málo chýb s obsahom vlhkosti medzi 11-13% a jeho ideálny pre všetky varenia metódu, ako Naliať Drip, francúzsky Stlačte, Aero tlače, atď. ✅【ZATIENENÉ PESTUJE] vyzýva Celý Náš Kávové Zrná sú pestované bez škodlivých chemikálií a pesticídov s žiadne prídavné látky, umelé príchute ani konzervačné látky, využívanie prírodných skôr, než syntetické hnojivo.Naše nepražené zelené kávové bôby sa zbierajú ručne potom úplne umyté a prirodzene vysušené na čerstvom vzduchu a silné slnko, potom sušené fazuľa sú vyvážané priamo do nášho zariadenia, kde sú udržiavané v riadenou teplotou prostredia v tašky, aby sa zachovala čerstvosť kávy. ✅【100% Arabica Kávy] vyzýva Kafetos Premium Green Coffee je 100% vysoko kvalitnej kávy Arabica, ktoré je známe pre svoju bohatú chuť a arómu, musí byť pestované vo osobitné podmienky na dosiahnutie jeho plnej potenciálu, a to je dôvod, prečo je to tak cenné.Naše surové kávové zrná funkciu dokonalú rovnováhu plné, silná a sladká s jemnú kyslosť a komplexná chuť poznámky čokoládou rady (Čo je Náš Premium Káva Je Najlepšia Voľba pre Vás). ✅【SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ] vyzýva, Aby Naše Úžasné kávové zrná teraz s Risk Free, môžeme vás uistiť, že budete radi kvalitu a chuť našej kávy, (Budete sa Diviť) sme testovali a rozšírené naša káva prekročiť vaše očakávania.ak nie ste v láske s našimi surové kávové zrná, kontaktujte nás vyššie 4,500 nohy je označované ako "Prísne Hard Bean" alebo SHB.Na vyšších nadmorských výškach a nižšie teploty vytvárajú pomalšie dozrievanie ovocia a tvrdšie, menej nasiakavý bean, a sú preto viac žiaduce.Pojmy ako SHB, SHG, a ako môžu líšiť v závislosti od regiónu k regiónu, a sú používané viac pouţíval v Guatemale kávy oblastiach pestovania. ✅ PRÍSNE TVRDÝ FAZUĽA - SHG Kávy Prísne Vysokej Dospelý (SHG) Káva – tiež známy ako Prísne Hard Bean (SHB) Káva je káva pestuje nadmorských výškach viac ako 1200 m (4 000 stôp) nad hladinou mora.Keď kávové zrná sú pestované vo vyšších nadmorských výškach, ktoré sa vyvíjajú pomaly.To znamená, že viac živín sú dodávané na fazuľa, umožňujúce vysoká koncentrácia živín.Zatiaľ čo vysoká kvalita často znamená drahšie produkt, to aj výsledky v zdravšie a viac sviežim kávy. ✅ MARSELLESA je rad získaných z hybridizácia Sarchimor a Caturra.Je vyhľadávané pre jej vynikajúce pohár kvality a jeho odolnosť voči leaf rust.Marsellesa dozrieva rýchlejšie s ohľadom na oboch výroby a rastu, ako buď Caturra alebo Catuaí.Je tiež veľmi odolný voči dažďu počas zberu sezóny, čo znamená, že zrelé čerešne nie 'drop" pri prvom náznaku hrom.Veľkosť : 3 Sampler Variety Pack.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.