• Nové
Sympatie Karty veľkom s 8 Unikátnych Vzorov 3ks Každý - 24 Obojstranné Sympatie Karty s Obálky pre Vaše Podnikanie - Ideálny Condolence Karty Obálky (24)

Sympatie Karty veľkom s 8 Unikátnych Vzorov 3ks Každý - 24 Obojstranné Sympatie Karty s Obálky pre Vaše Podnikanie

Hodnotenie produktu:
€ 5.60

Suma
Skladom

VIAC NEŽ LEN KARTY : Tieto sympatie karty s obálky nie je ako niečo, čo nájdete na polici, vyrobené byť dotyk nad ostatné, tieto bereavement karty sú ideálne pre vaše slová, priania a dokonca aj fotografie 4"x6" vo veľkosti.IDEÁLNY PRE VŠETKY ORGANIZÁCIE : Vyrobené pre firmy, tieto condolence karty obálky sú ideálne pre akúkoľvek organizáciu, je vysoká kvalita kariet, ktoré môžu byť prihlásený pre vás myslí karty niekoho blízkeho, budete milovať.SYMPATIE KARTY VOĽNE : Tento sympatie karty pack prichádza s 24 jedinečné, premium a veľkosti A5 karty, uistite sa, že máte zmysluplné condolence karty na ruke by mal niekoho blízkeho, skúsenosti strata milovanej osoby. 8 POTEŠUJÚCE PREVEDENIACH : S 8 unikátnych a dojemné, vzory tieto úprimné sympatie kariet boli vyrobené tak, aby zodpovedal vašej slová a stať sa drahocenná pamiatka, že príjemca môžete naozaj cítiť, uplifted tým.NÁŠ SĽUB : vieme, že sa vám budú páčiť vaše myslenie vám karty sortimentu a sympatie karty pri strate milovanej osoby.Avšak, ak nie si tak istí, že o vaše sympatie karty obálky s voľne potom sme si ponúkajú rýchle a slušné vrátenie peňazí.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.