• Nové
520PCS Ďakujeme Vám za vašu Podporu Mojej Malej vizitky a Ďakujeme Vám za vašu Podporu Môjho Malého Podnikania Nálepky Ďakujem Štítky Zhodnotenie Poznámka Karty na Business Súčasnosti Tašky

520PCS Ďakujeme Vám za vašu Podporu Mojej Malej vizitky a Ďakujeme Vám za vašu Podporu Môjho Malého Podnikania Nálepky

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

????Package Vrátane : Budete mať 120pcs ďakujem podporu mojej malej vizitky s 4 rôzne štýly a 400 PCS ďakujem podporu môjho malého podnikania samolepky s 4 rôznych prevedeniach.Dostatočné množstvo a rôzne štýly pre rôzne potreby. ????Kvalitný Materiál : Tieto ďakujem vám karty sú vyrobené z kvalitného papiera a nie je jednoduché opotrebenia.Povrch je pokrytý film a nie zmiznúť.Samolepky sú vyrobené z vysoko kvalitné vymeniteľné samolepiace materiálu. ????Špeciálny Dizajn : Ďakujem vám karty a samolepiace nálepky sú tlačené s tmavo modré pozadie s zlatá vzor a ďakujeme, že ste poznámka : Ďakujeme vám za vašu podporu môjho malého podnikania.Karty s elegantným vzorom a jedinečný dizajn musí priniesť iný zážitok pre svojich zákazníkov. ????Široké použitie : Tieto ďakujem vám karty a samolepky sú špeciálne navrhnuté pre malé podniky, obchody, butiky a pekárne.Na ďakujem vizitku s prázdnymi zadnej strane pre prispôsobiť aj s poznámkou.Jemné kolo nálepky môžete ukázať svoju vďačnosť a zdobiť vaše výrobky,tiež môžu byť podávané ako tesnenie nálepka pre obklopuje, darčekové krabice a obaly. ????Ideálny Darček : Ďakujeme Vám za vašu Podporu Môjho Malého Podnikania karty a samolepky sú veľmi vhodné pre malé firmy,ako napríklad on-line predajcov,butiky,malé obchody,cake shop.Nádherné karty sú umiestnené v poli,ktoré je krásne a pôsobivé. 520 kusov ďakujeme vám za vašu podporu mojej malej vizitiek a samolepiek, kraft malé ďakujeme, že ste kvetinový karty a nálepky pre maloobchodné predajne, ručne vyrábané tovary,obchod so suvenírmi príbalové letáky.▶Špecifikácia : Ďakujem Cards Size : 3.54*1.96 inches Color : Zlatá,Tmavé Blue Material : Kvalita Paper Thank Ste Stickers Material : samolepiace Material Color : Zlatá,Tmavé Blue Size : 1.37*1.37 cm⭐balenie Obsahuje : 120*Ďakujeme Cards400*Ďakujeme Nálepky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.