• Nové
YKToyz 720 Vrecká Trading Card Binder Rukávy Baseball Karty Binder Rukávy, Baseball Karty Držiteľ Karty Prípade Chrániče vhodné na Obchodné Karty,Športové Karty (Black)

YKToyz 720 Vrecká Trading Card Binder Rukávy Baseball Karty Binder Rukávy, Baseball Karty Držiteľ Karty Prípade Chrániče

Hodnotenie produktu:
€ 7.70

Suma
Skladom

【 Špecifikácie výrobku] vyzýva Trading card binder rukávmi je vyrobená z archívnych-safe, kyseliny, zadarmo non-PVC materiálu, odolné a nepremokavé. 40 strán holding 720 karty.9 vrecko na stránku,prémiovej kvality trading card spojiva s PU materiálu. 【 Vlastnosti produktu Karty Binder] vyzýva S lemovanie plavidlá, aby jeho okraj, zabezpečenie trvanlivosti a vyhnúť sa poškodeniu.PU Materiálu, predné čalúnená a ľahké tkaniny čalúnená vrstva postavený do lepšej kvality baseball držiteľa karty pre ochranu vašej karty od škrabancov a dings. 【 Humanized Dizajn] vyzýva Top loading vrecká určené karty binder rukávy, aby sa vaše karty na bezpečnom mieste.Premium kvalita zip udržiava obchodné karty zložky zatvorený , vhodný aj pre vás na zips karty držiteľ hore.Žiadne ďalšie karty škvrny. 【 Široké Uplatnenie] vyzýva Prázdne trading card spojiva sa hodí pre všetky štandardné veľkosti karty .Kompatibilné s Skylanders, futbal, karty, baseball karty, Top Trumps, Herné Karty, útok karty, MTG karty, PÉCS karty, proxy karty, mini fotografie, atď.Tiež podpora kariet vloženie do toho s penny mäkké rukávy. 【 Nakupovanie] vyzýva Ak spĺňate všetky otázky o trading card spojiva s rukávmi, povedzte nám, prosím, bez váhania, budeme robiť veci správne.podnikania muži a ženy na zber vizitky.deti na zber hry karty,.zberný kôš pre zber pečiatok.Ktoré sa vzťahujú na : .podnikania muži a ženy na zber vizitky,deti na zber hry karty,zberný kôš pre zber pečiatok.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.