• Nové
VASAGLE Márnosť písací Stôl, Márnosť Tabuľka Nastaviť Zrkadlo, Otvorené Police, Veľký Stôl, 2 Zásuvky, Skrine, Zhora Stolice, Masívneho Dreva, Nohy, Darček, pre Spálne, Biela URDT174W01

VASAGLE Márnosť písací Stôl, Márnosť Tabuľka Nastaviť Zrkadlo, Otvorené Police, Veľký Stôl, 2 Zásuvky, Skrine, Zhora

Hodnotenie produktu:
€ 91.00

Suma
Skladom

Plán začína dátumom zakúpenia.Produkt škody z nehôd, škvrny, rip, a slzy sú kryté od prvého dňa.Produkt poruchy a poruchy sú pokryté po záruka výrobcu.Žiadne dodatočné náklady na opravy - diely, prácu a dopravu sú zahrnuté všetky.Jednoduché tvrdenia proces - súbor nárok kedykoľvek 24/7 cez mobilné aplikácie, on-line, alebo telefonicky.Zrušiť kedykoľvek vrátenie peňazí v prvých 30 dní.Prevoditeľné so darčeky.Jednoduché Vyhlásenie : Potreba toaletný stolík, ale zmieta medzi jednoduchosťou a strát-čo?Panika po.Elegantná biela farba, čisté línie, a jednoduchý dizajn, to márnosť nastaviť poteší vaše oči bez toho, aby príliš nápadné.Všetky Tu : Vodičky ísť na otvorené police, prášky a očné tiene ísť v zásuvkách.Čo o vlasy curler?Skrinka je určená pre ktoré.Pozvať túto márnosť tabuľky pre všetky tieto položky a vaša krása rutinné ďakujem vám.Odolnosť Vždy Veciach : Sme nikdy obetovať kvalitu pri pokuse trendy nových vyzerá.Remeselnícky s masívneho dreva nohy a premium inžinierstva drevené panely, tento toaletný stolík nastaviť bude naďalej slúžiť na vašu krásu rutinné v nasledujúcich rokoch.Montáž Zjednodušené : Dobré časy sú chcel byť oceňovaná.A to je dôvod, prečo tento toaletný stolík sa dodáva s vopred zmontované zásuvky, takže vám viac času na rafináciu váš make-up techniky.Prekvapte svojich Blízkych : kvalita materiálu a štýlový dizajn, aby to márnosť nastaviť skvelý darček nápad, tak ho pošlite vaše špeciálne ty a sledovať ich tváre, lúč, keď unwrapping prítomný!Alebo, prečo nie dopriať?.Farba : Biela.Materiál : MDF (Medium Density drevovláknitá doska), Rubberwood, Sklo.Veľkosť stola : 39.4"L x 15.7"W x 54.1"H (100 x 40 x 137.5 cm).Stolice Veľkosť : 16.1"L x 12.2"W x 18.1"H (41 x 31 x 46 cm).Hmotnosť výrobku : 72.8 lb (33 kg).Max.Statické Zaťaženie Stolice : 286.6 lb (130 kg). 1 x Toaletný Stolík so Zrkadlom. 1 x Zhora Stolice. 1 x Príslušenstvo Taška. 1 x Anti-Tip Auta. 1 x Návod.Deti nie sú povolené liezť na výrobku.Nedotýkajte produkt s chemikáliami.Čistite vlhkou handričkou pre každodennú starostlivosť.Prosím, zabezpečenie výrobkov k stene pomocou priloženého anti-tip kit pre bezpečnosť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.