• Nové
5 Zásuvke Bielizníka Dlhá Široká komoda nočnom stolíku s Drevom Top Rustikálny Skladovanie Veža Skladovanie Bielizníka Skriňa pre Obývacia Izba, Spálňa, Chodba, Škôlka, Zlatko

5 Zásuvke Bielizníka Dlhá Široká komoda nočnom stolíku s Drevom Top Rustikálny Skladovanie Veža Skladovanie Bielizníka

Hodnotenie produktu:
€ 27.61

Suma
Skladom

【Rozlúčiť sa Chaos] vyzýva - Tento toaletný stolík hrudníka je plná a nie je miesto pre pyžamá,deky, bit a kus.Tento toaletný stolík veža usporiadať ich v 4 priestranné, textílie, zásuvky, vhodné pre obmedzený priestor. 【Robustnej Konštrukcie] vyzýva - Vode odolné drevo top s prírodného dreva textúry, párovanie s hrubšie kovový rám, zabezpečiť stabilitu bielizníka, a pre dlhú životnosť. 【Stable Dimensions : 38.4 "L x 11.7"W x 24.6"H. 7inch; Podrobný manuál a potrebné hardwares predpokladu, nastaviť ho do 20 minút.Tieto Šaty môžu byť použité v celom dome.Tento formát je ideálny pre ďalšie oblečenie skladovanie.Miesto v spálni, skriňa, haly, alebo entryway - ponúka skrytý úložný priestor, ktorý je ľahký prístup.navrhli sme naše kusov nábytku poskytnúť vám užitočné riešenie pre ukladanie ak chcete usporiadať priestor a ponúknuť hodnoty, štýl a kvalitu.Tento toaletný stolík ponúka priestranný priestor pre ukladanie mimo sezóny oblečenie, topánky, kabelky, šatky, posteľná bielizeň, posteľná bielizeň, a ďalšie.Klasické tkanina dodáva štýlový skladovanie akýchkoľvek spálne, šatníka, práčovne, oblasti alebo iného úložného priestoru vo vašej domácnosti.Rozlúčiť sa Chaos !Ak sa budete držať stráca v boji proti scatter pyžamá, prikrývky a kúsky, ktoré majú kam ísť, tu prichádza posily—tento toaletný stolík s 5 priestranných textílie šuplíky pomôžu priniesť čistý domov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.