• Nové
Útulný Hrad toaletný stolík, Vysoký Bielizníka a Veľké toaletný stolík, komoda pre Spálne, Horizontálne Bielizníka a Vertikálne toaletný stolík pre Oblečenie Skladovanie, Spálne Nábytok (7-Zásuvky, Čierna)

Útulný Hrad toaletný stolík, Vysoký Bielizníka a Veľké toaletný stolík, komoda pre Spálne, Horizontálne Bielizníka

Hodnotenie produktu:
€ 31.75

Suma
Skladom

????【Kvalitné MDF Materiálu] vyzýva Namiesto lacné a zraniteľné drevotrieskové dosky, budeme držať vysoko kvalitné MDF dosky, ktorá robí náš hrudníka bielizníka viac robustný a odolný.Viac hmotnosti kapacitu, ale nie hojdanie alebo zrútenie. ????【Detail Orientované] vyzýva Dvojité dyhové dosky, aby naše bielizníka pozrieť sa, dokonalý v každom uhle, kvality zásuvky gombíky, diapozitívov a oceľové nohy pridať zásluhy na oboch funkčnosť a vzhľad. ????【Profesionálne Balenie] vyzýva Táto položka bude prišiel do 2 samostatné parcely.Testovali sme pestrý obal metódy a materiál, len aby sa uistili, že naše produkt môže sa dostali na váš dom, nepoškodené, nie viac ťažkostí vrátenie alebo výmena častí.Bezplatné bezpečnostné kit zahrnuté pre montáž na stenu. ????【Väčšie & Lepšie] vyzýva Našich toaletný stolík obsahuje 3 malé príborníky a 4 veľké príborníky, teraz si môžete dať vaše oblečenie v klasifikované spôsobom, nikdy rummaging prostredníctvom skrine znova.Celková Veľkosť : 56" L x 19" W x 35.8" H. ????【Zostaviť Priateľské] vyzýva Na montáž našich biely toaletný stolík, všetko, čo potrebujete, je akumulátorové vŕtačky a štrbinový skrutkovač, naše podrobné splátky príručka poskytuje krok za krokom návod na montáž tento toaletný stolík právo a rýchlo.Veľkosť : 7-Zásuvka | Farba : Čierna.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.