• Nové
Turbokey Backpacking Plynový Horák Sporák Prenosné Otvorený Oheň Stojan Stojan Ľahký Vonkajšie Mini Skladacie Kompaktné Uhlie na Grilovanie Gril na Piknik, Bushcraft,Dvorov, Prežitie

Turbokey Backpacking Plynový Horák Sporák Prenosné Otvorený Oheň Stojan Stojan Ľahký Vonkajšie Mini Skladacie Kompaktné

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

Úsporné gril môžete zložiť ho do bytu, takže sa ľahko zabalené do ruksaku.Rozvinúť Rozmer: 6.7" x 6.1" x 3.8", zabalený veľkosť len 6.7" x 6.1" x 0.8".Vysoko kvalitné Rošt ponúka trvanlivé a tepelne-odolné nerezové oceľové konštrukcie pre odolnosť voči deformácii.Žiadna montáž vyžaduje riešené závesné nohy pre jednoduché varenie cez otvorený oheň, dáva vám slobodu variť viac druhov potravín.Stabilná a robustná stabilitu držiak je určený pre spracovanie skillets, hrnce a panvice, to budete cítiť, ako by ste mať všetko, ale kuchynského drezu.Arious aplikácia gril je elegantný a kompaktný dizajn ponecháva dostatok priestoru vo vašom pack pre ostatné základné veci.Ideálny pre kempovanie, turizmus, pikniky, zadné dvere strany, rv, camping, prívesy, parky, a grilovanie v malých priestoroch.Rôzne modely spĺňajú potreby rôznych veľkostí riadu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.