• Nové
trueCABLE Cat5e Tienené Stúpačky (CMR), 1000ft, Modrá, 24AWG Pevné Holé Medené, 350MHz, ETL Uvedené, Celkovo Fólie Štít (FTP), Hromadné Ethernet Kábel

trueCABLE Cat5e Tienené Stúpačky (CMR), 1000ft, Modrá, 24AWG Pevné Holé Medené, 350MHz, ETL Uvedené, Celkovo Fólie

Hodnotenie produktu:
€ 73.15

Suma
Skladom

VYSOKÝ VÝKON SIEŤOVÝ KÁBEL.Tento tienené stúpačky menovitý cat 5e kábel je 24 AWG s 4 páry (8 vodičov).Celkový hliník (AL) fólie štít pomáha eliminovať cross-talk a zabraňuje elektromagnetickej interferencie (EMI).Vhodný pre 1 Gigabit rýchlosť a 2.5 Gigabit (2.5 GBASE-T), rýchlosti až 328 nohy.Šírka pásma testované až 350 MHz.Podporuje Po E a Po E+ (IEEE 802.3 af/v) až 30 W a 300 V DC.BEZPROBLÉMOVÉ BALENIE. 1000 stôp (305 metrov) našich true CABLE výrobok bol zabalený v spleti zadarmo, ľahko vytiahnuť box, takže nemusíte mať strach o tom, ako sa za na vašej ďalšej práci.PEVNÉ HOLÉ MEDENÉ VODIČE.Čistý holé medené vytvára silnejší signál spolu s lepšiu vodivosť a pružnosť v porovnaní s meďou plátované hliníka (CCA).PRE POUŽITIE V INTERIÉRI.Modrý podstavec menovitý bunda je pre použitie v medzi podlažiami, v stene, a non-plenum priestory.Pomôcť šíri požiare z podlahy k podlahe vo vertikálnej inštalácie s miernym plameňom retardance. ✓ CERTIFIKOVANÝ true CABLE.Naše dátové káble boli testované s medzi takéto osobnosti patrí DSX-8000 Versiv Cable Analyzer a sú v súlade s ANSI/TIA 568.2-D normy, Ro HS-3 vyhovujúce, a c ETLus certifikovaný.Stoja naše NAVŽDY ZÁRUKY.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.