• Nové
Ethernet Splitter RJ45 Sieťový Adaptér, MVBOONE Ethernet 1 Muž 2 Žena LAN Ethernet Splitter Adaptér Kábel, Vhodný Super Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7

Ethernet Splitter RJ45 Sieťový Adaptér, MVBOONE Ethernet 1 Muž 2 Žena LAN Ethernet Splitter Adaptér Kábel, Vhodný Super

Hodnotenie produktu:
€ 4.72

Suma
Skladom

RJ45 Ethernet Splitter Multi-Function : môžete ľahko konvertovať RJ45 pripojenie na dve zásuvky RJ45, čo umožňuje dva počítače na zdieľanie vysokorýchlostného DSL, káblový modem a Ethernet porty bez nutnosti smerovač.NAJLEPŠÍ Dizajn : Tento RJ45 1 až 2 Ethernet splitter rieši problém, ako sa vyhnúť ťahanie káblov a späť.Kompatibilné s Cat5/Cat5e/Cat6/Cat7. NAJLEPŠIE Materiálu : 2mm Hrubé PCB dosky je zakotvený v vodivé okruhu, aby sa zabránilo poškodeniu vodiča a úniku.Zaručujú dlhšiu životnosť.Čistá Meď, Zlato-Á Ihla s Ôsmimi Jadrami : Vynikajúce spojenie a prenos výkonu.Pevná RJ45 žena rozhranie môže štít vonkajšie elektromagnetické rušenie signálu, aby sa zabránilo poškodeniu Internet signál.Otvoru pre skrutku panel môže byť upevnený k stene panel.POZNÁMKA : nie je možné použiť tento RJ45 Ethernet splitter Adaptér, aby sa dva počítače, surfovať na Internete v rovnakom čase, a podporovať jeden počítač na pripojenie k Internetu v čase.Funkcie : 1. Konektor A : RJ45 Muž 2. Konektor B : RJ45 Žena Port x 2 3. Dĺžka kábla : 1 METROV(vrátane dvoch koncoch) 4. Tento RJ45 Ethernet Splitter umožniť 2 počítače na zdieľanie vysokorýchlostného DSL, káblový modem alebo iné Ethernet porty. 5. Bezpečnostné opatrenia na používanie : To nepodporuje 2 počítače zdieľanie internetu v rovnakom čase.Nepodporujú 2 počítače, ktoré sa pripájajú na internet súčasne,IBA 1 výstupný port, je v poriadku. 6. To môže byť použitý ako predlžovací kábel. 7. Pevné RJ45 žena rozhranie tienenie vonkajšie elektromagnetické rušenie signálu, aby sa zabránilo poškodeniu Internet signál. 8. RJ45 8 P8 C splitter je kompatibilný s Cat7, Cat6, Cat5, Cat5e siete Ethernet kábel.Čo Ste si : 1x RJ45 Y Splitter Kábel Adaptéra, náš priateľský zákaznícky servis.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.