• Nové
Cat5e Vonkajšie Ethernetový Kábel 150ft RJ45 Snagless Cat 5e (25ft na 250ft) Priame Pohreb Nepremokavé LLDPE 350Mhz UTP 24 AWG pre POE Bezpečnosti Camear Systém, Internet Router, Počítač s 25 Väzby

Cat5e Vonkajšie Ethernetový Kábel 150ft RJ45 Snagless Cat 5e (25ft na 250ft) Priame Pohreb Nepremokavé LLDPE 350Mhz

Hodnotenie produktu:
€ 9.59

Suma
Skladom

150 Stôp Cat5e Vonkajšie Ethernetový Kábel s 25 Kábel Väzby.Odolná proti UV žiareniu LLDPE počasie bunda a PVC vnútorný plášť sú použité na poskytnutie double-layer ochrany na dosiahnutie účinkov vysoká odolnosť voči teplotám, Vlhkosti dôkaz a studenej odpor. 24 AWG CCA Vodiče s RJ45 konektory pozlátené kontakty na optimalizované kvality signálu.HDPE Izoláciu, aby ste zabránili rušeniu signálu.Vhodný pre 1 Gigabit Ethernet a šírku Pásma až 350 MHz. 4-pair netienené twisted pair.To môže poskytnúť stabilný prenos, keď ju použijete.Tento kábel môžete použiť na smerovače, prepínače, tlačiarne, notebooky, počítače, fotoaparáty, televízory, atď.To môže byť pochovaný priamo v podzemí.Vhodný pre domácnosti, kancelárie, vonkajšie a server.Conable Cat5e Kábel siete Ethernet ponúka dvojročná záruka a vrátenie peňazí v prípade, že problémy s kvalitou.Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť a naše profesionálne služby zákazníkom budú odpovedať na vaše otázky.Veľkosť : 150 FT-1 PK.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.