• Nové
Cat 6 Ethernetový Kábel 100 ft Biela, Štíhly, Dlhý Internet Sieť LAN Patch Káble, Ploché Pevné Cat6 Vysokú Rýchlosť Počítača Drôt s Klipy & Rj45 Konektory pre Router, Modem, Rýchlejšie Ako Cat5/Cat5e,100 stôp

Cat 6 Ethernetový Kábel 100 ft Biela, Štíhly, Dlhý Internet Sieť LAN Patch Káble, Ploché Pevné Cat6 Vysokú Rýchlosť

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

✅Vysoká Kvalita - tienenie a anti-interferencie technológia je aktualizovaný na základe Cat6, a crystal head package vyrobený z vysoko kvalitného kovu je prijatý.Vyrobené z 4 párov 100% holé medené ostnaté drôty,pozlátené medené kontakty na RJ45 konektory poskytujú vynikajúcu vodivosť pre presné vysokorýchlostné prenosy. ✅Vysoká Rýchlosť - Cat6 Podporuje až do šírky pásma 250 MHz a prenáša údaje rýchlosťou až 1000 Mbps,vhodné pre 10 BASE-T, 100 BASE-TX (Fast Ethernet) a 1000 BASE-T / 1000 BASE-TX (Gigabit Ethernet). ✅Vysokej Útulnosť - jedinečný plochý kábel tvar umožňuje čistejšie a bezpečnejšie inštalácie, v hrúbke len v 0.06.Môžete jednoducho a bezproblémovo, aby kábel, beh po stenách, postupujte podľa hrany Spätne kompatibilné s Cat5 & Cat5e.PVC materiálu, odolné voči opotrebovaniu, majú dlhšiu životnosť.HDPE Plášť.Čistej Medi, tienené rušenie, rýchle a stabilné internetové pripojenie. 30 AWG Super Hrubé Drôty Core.100% Holé Medené.Snagless Konektor RJ45 50 Mikrónov Zlato Plated8 P8 C pins Pure medi.Internet kábel s Ultra-tenké technológiu, ktorá pomáha zabrániť zamotaniu káblov a šetrí miesto.V kombinácii s káblom klipy, Super flexibilné pri spustení pod koberec, alebo ohnuté v rovine jeho tenké prierezom, ako sú dvere, zásuvky, rotujúce ramená atď.Súčasťou káblové štítky bude pomáhať s kábel identifikácie,a nie viac twining problém.Typ : Cat-6 4-Pair UTP šírka Pásma : 250 MHz Rýchlosť Prenosu Dát : 1 Gbps Vodič Materiál : 30 AWG Plietol Holé Medené Typ Konektora : Pozlátené RJ45 Kontaktné Pokovovanie : 50 Mikrónov Pozlátené Kábel Štruktúra : Plietol Bunda Materiál : PVC, Šírka : 0.24 v (6 mm) Hrúbka : 0.06 v (1,5 mm).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.