• Nové
ANNKE 100 stôp PoE Kábel siete Ethernet, Cat5e Internet vysokorýchlostné Sieťový Kábel s RJ45 Nepremokavé Konektor, pre ANNKE PoE Kamery a NVR Systém, Smart TV, PS4, Xbox, Router, Počítač, Domov, 4-Pack

ANNKE 100 stôp PoE Kábel siete Ethernet, Cat5e Internet vysokorýchlostné Sieťový Kábel s RJ45 Nepremokavé Konektor,

Hodnotenie produktu:
€ 14.35

Suma
Skladom

【Exteriérový Vodotesný a Odolný] vyzýva kvalitné pozlátené crystal konektor RJ45 Internet kábel je veľmi tvrdé-nosenie a odoláva oxidácii.Zabalené do životného prostredia sivý PVC materiálov, Mačka je kábel siete Ethernet odolné a trvanlivé, zabezpečuje dlhú životnosť.Nepremokavé veko tiež pridáva lepšie poveternostným vplyvom výkon. 【100 mb / s na Vysokej prenosovej Rýchlosti] vyzýva S 0,5 CCA drôtené jadro, ANNKE 24 AWG sieťové káble sú super low-odpor & vodivé, a poskytuje 100 mb / s rýchly prenos bez oneskorenia. 4 párov vysokou hustotou skrútené vodiče znížiť rušenie, výrazne a zabezpečiť stabilné dátový prenos & sťahovanie.100 ft kábel zvyšuje spojenia, vzdialenosť medzi zariadeniami. 【Zodpovedať NÁS medzi takéto osobnosti patrí Siete Certifikácia] vyzýva ANNKE 100 ft sieťový kábel prešiel ťažké skúšky, ktoré NÁS medzi takéto osobnosti patrí Siete Corporation, vrátane dĺžky, drôt mapu, útlm, ĎALEJ, DC odpor slučky & návrat loos testovanie, aby sa zabezpečilo vedenie spĺňa priemyselné normy a môže podporovať určité sieťové rýchlosti. 【Široké Uplatnenie pre Všetky Scenáre] vyzýva Ethernet sieťové káble bez problémov pracovať s všetky značky Po E IP bezpečnostné kamery a NVR systémy pre obe napájanie a prenos dát.Môžete nainštalovať Mačka kabeláž pre váš počítač, PC, router, switch, atď.doma alebo v kancelárií, hotelov, supermarkety, sklady, továrne, atď.ANNKE Ethernet zapojenia je ideálny pre Po E IP bezpečnostné kamery & systémy a môže byť inštalovaný na vaše počítače, prenosné počítače, smerovače atď.pre rýchle pripojenie na Internet. · Jednoducho pripojte kábel medzi Po E kamery na NVR alebo router s Ethernet drôt pre okamžitý prenos dát. · Pripojiť svoje notebooky alebo počítače na váš router pre rýchly Internet bez zložitých nastavení. · ANNKE zapojenie je vhodný pre Po E bezpečnostných riešení, počítače, prenosné počítače, smerovače atď. · Nainštalovať to pre vášho zariadenia doma, v kancelárií, hotelov, skladov pre stabilné sieťové pripojenie bez obmedzenia.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.