• Nové
Duttek USB Predný Panel Adaptér Kábel, USB 3.1 Predný Panel Typ E Typ C Predlžovací Kábel, Typ E Samec na USB C Samica Predlžovací Kábel,USB, C Samica na USB 3.1 E Mužskej Kábel. 30 cm/1 metrov

Duttek USB Predný Panel Adaptér Kábel, USB 3.1 Predný Panel Typ E Typ C Predlžovací Kábel, Typ E Samec na USB C Samica

Hodnotenie produktu:
€ 4.44

Suma
Skladom

USB 3.1 prednom paneli E C predlžovací kábel, hlavne previesť USB3 základná doska.1 Typu, E prístavu do Typu c Samica konektor, cez PCI trochu šasi, je vhodné pripojiť a používať Typ c zariadeniam realizovať prenos dát.USB 3.1 Typ C prednom paneli konektor predlžovací kábel používa 16-pin USB3.1 kábel a 4 sady high-speed signálne káble.Napájanie dosiahne 100 W a prenos dát je až 10 Gbps.Stabilné a efektívne.USB 3.1 prednom paneli E C predlžovací kábel je uplatniteľné iba na dosky, ktoré zodpovedajú Typu E žena port.Podporiť pozitívne a negatívne použitie.USB 3.1 predný panel konektor na USB C je vyrobená z ekologicky šetrných pvc materiálu, a port, jadro je zlato-á 5 u.Dĺžka 50 cm.Ak máte akýkoľvek produkt otázky, prosím, kontaktujte nás.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.