• Nové
CASOMAN 1/2 Disk Torx Ovládač Vplyv Zásuvky Nastaviť Chróm-Molybdén Ocele, T30-T90, Predĺžená Dĺžka 8 Ks Vplyvu Torx Bity Nastavené

CASOMAN 1/2 Disk Torx Ovládač Vplyv Zásuvky Nastaviť Chróm-Molybdén Ocele, T30-T90, Predĺžená Dĺžka 8 Ks Vplyvu Torx

Hodnotenie produktu:
€ 10.49

Suma
Skladom

Tento vysoko kvalitný 1/2" Metrické Vplyv Torx Vodiča Zásuvka Sada obsahuje : T30,T40,T45,T50,T55,T70,T80,T90. Vyrobené z vysoko kvalitnej Chróm-Moly ocele s čiernym fosfát povrch, ktorý odoláva korózii. 3 palcový Dlhšie dĺžka Chrome-Moly ocele vplyv torx ovládače sú navrhnuté na dosiahnutie hlboko zapustené skrutky hlavy v ťažkých miestach.High-kontrast, veľkosť označenie je trvalo laser a ľahko čitateľné, dokonca aj pri slabom osvetlení.Prísť s ťažkých ranu tvarovaný skladovanie prípade, ľahko sa prenáša.Tento CASOMAN 8-dielna 1/2-Palcové disky Vplyv Zásuvky Nastaviť, jeho vyrobené z vysokopevnostnej chrome moly ocele s odolným voči korózii black fosfát dokončiť.Tieto nástroje sú určené na použitie s vplyvu ovládače na voľný zahrdzavené a overtightened skrutky, a 3-palcový Dlhšiu sú navrhnuté na dosiahnutie hlboko zapustené skrutky hlavy v ťažkých miestach.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.