• Nové
INDRAH 50 Sady 16 oz Jasné, Plastové Poháre S Dome Viečka (Bez Otvoru) a Sporks, Jednorazové Parfait Poháre Dezertné Poháre na Ovocie Jogurt Smoothie Ľadový Studené Nápoje, Bez Úniku

INDRAH 50 Sady 16 oz Jasné, Plastové Poháre S Dome Viečka (Bez Otvoru) a Sporks, Jednorazové Parfait Poháre Dezertné

Hodnotenie produktu:
€ 7.35

Suma
Skladom

VEĽKÚ HODNOTU PACK : obsahuje 50pcs jednorázové plastové poháre, 50pcs č-jamkové dome viečka,a 50pcs individuálne zabalený sporks pre vaše pohodlie. 16 oz (500 ml) je ideálna veľkosť pre zmrzliny a dezerty.SPOĽAHLIVÝ MATERIÁL : Vyrobené z crystal clear, robustné a odolné PET (polyetyléntereftalát), 100% BPA zadarmo a bezpečnosti potravín,čo je dobré pre životné prostredie a sú recyklovateľné.DÓM VEKO DIZAJN : dóm veko je vysoký dosť umiestniť dekorácie na dezert hore, a môže účinne dať dobrú ochranu, aby sa poleva dezerty, pomáha udržať integritu dezerty.ŽIADNE NETESNOSTI A PEKNÉ TESNENIE : poháre podržať jedlo veľmi dobre žiadne škvrny.Ideálna veľkosť pre deti a dospelých.Žiadne ďalšie škvrny, a nie viac neporiadok.Dóm veko zapadá tesne s pokrývkou.Mohli by dokonca umyť a znovu použiť.IDEÁLNE PRE každú PRÍLEŽITOSŤ : Ideálne použitie pre všetky typy studené nápoje ako napríklad ľadovú kávu, ľadový čaj, šťavy, kokteily, smoothies, Frappuccino, vibrácie, bublina čaje, atď.Tieto plastové dezertné poháre sú ideálne pre svadby, svadobné sprchy, dieťa sprchy, narodeniny, pekárne a stravovanie udalosti.Veľkosť : 16 oz.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.