• Nové
Bastex 5 libier Nízke Oheň Keramiky Hliny - Terra Cotta, Kužeľ 06. Earthware Hrnčiari Hádzanie Hliny. Vlhké De-Vysielala Hliny na Modelovanie, Hádzanie, Streľby a Ďalšie.

Bastex 5 libier Nízke Oheň Keramiky Hliny - Terra Cotta, Kužeľ 06. Earthware Hrnčiari Hádzanie Hliny. Vlhké De-Vysielala

Hodnotenie produktu:
€ 8.75

Suma
Skladom

Prírodné Červené Terra Cotta Hliny - Po streľbe v peci to bude pekný bohatý terakotovej farby.Ako Oheň - Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, bisque na Kužeľ 04 potom glazúra na Kužeľ 06. Táto hlina je ekologické, vyrobené v USA, nie je toxický a môže byť použitý pre všetky druhy rôznych remesiel.S 5 libier hliny, môžete ho použiť, aby sa viac malé kúsky alebo tvarovať a nech airdry.Ak ste airdrying to nebude trvalý kúsok a bude prestávka, ak sa vykoná mokré alebo vynechané.Vezmite prosím na vedomie, že, tak ako všetky tmavé, vlhké, organické prostredie, bloky z vlhkej hliny sú ideálne rastie dôvody formy.Typ plesní, ktoré rastie na antuke nie je škodlivé (ale možno páchnuce), a je skutočne žiaduce, rys, na mnohých hrnčiari, ako to pôsobí ako prírodné plasticizer.Balík Obsahuje : 5 libra Kužeľ 06 Červená Hlina, Zmršťovanie (+/-2%) : 7.6% Absorpcie (+/-1%) : 8.74% RE x 10-6 : 5.4.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.