• Nové
Zadarmo Ligy Vydavateľstvo Cudzie RPG Ničiteľ Svetov (Cudzinec RPG Box Adv.)

Zadarmo Ligy Vydavateľstvo Cudzie RPG Ničiteľ Svetov (Cudzinec RPG Box Adv.)

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

Misia bola manhunt, ciele jasné,—sledovať štyri osoby na úteku, obnoviť akékoľvek aktíva môžu byť vyrobené mimo s, a ponechať 'em všetky z rúk nepriateľa.Ísť nájsť ich na mrazené mesiac plný hostiles a si to urobiť v predvečer vojny.Nič si nemohol zvládnuť.Ale čo to je, že títo bastardi ukradol—a ako sakra to mám vnútri nimi je ďalšia vec, ktorú úplne.Je to všetko nad paygrade, morské—ale nejako vy ste ten, kto má s tým vyrovnať.Samozrejme, teraz je tu invázia flotily prichádzajúce, a tam je niečo iné, príliš—niečo oveľa horšie.Niečo tam nenávidí vás nenávidí každého.Niečo veľké a nepekné.Niečo s kovovou zuby—a ste si istá, že nie je sám.Jo, úlohou mal byť jednoduchý manhunt.Namiesto toho sa ukázalo byť len ďalší slávny deň v zboru.Ničiteľ Svetov je kompletný Filmový Scenár pre CUDZIE roleplaying game, napísal sci-fi spisovateľa Ondreja E. C. Gaska.V Ničiteľ Svetov, hráči prevziať úlohy Colonial Marines.Scenár je určený pre 3-5 hráčov, plus Hra Matky, a to je rukavica z jedného pekla po inom.Očakávať, že to trvať tri relácie na dokončenie.Ničiteľ Svetov je kompletný Filmový Scenár pre CUDZIE roleplaying game, napísal sci-fi spisovateľa Ondreja E. C. Gaska.V Ničiteľ Svetov, hráči prevziať úlohy Colonial Marines.Scenár je určený pre 3-5 hráčov, plus Hra Matky, a to je rukavica z jedného pekla po inom.Očakávať, že to trvať tri relácie na dokončenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Star Wars Hry Šach

€ 17.50

Star Wars Šach hra má šachové figúrky, ktoré vyzerajú ako Star Wars znakov.Čierne kusy sú Imperial znaky ako Darth Vader a Boba Fett.Strieborné kúsky sú Rebel znaky ako R2 D2 a H

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.