• Nové
Šach, 3 V 1, Prenosné Drevené Búrlivú Vzor Skladacie Dáma Backgammon Prievanu, pre Deti Darček k Narodeninám Stolné Hry Dospelých

Šach, 3 V 1, Prenosné Drevené Búrlivú Vzor Skladacie Dáma Backgammon Prievanu, pre Deti Darček k Narodeninám Stolné

Hodnotenie produktu:
€ 6.12

Suma
Skladom

♟♟♟【3 v 1 stolová hra DARČEK] vyzýva♟♟♟- 3 v 1 dizajn kombinuje šach, dámu a backgammon v rôznych spôsobov, ako priniesť zábavu školy/travel/vlak alebo lietadlo jazdy.Môžete sa tešiť na tri hry v jeden nákup.To bude skvelý darček ako jeden kúpiť dvojité zábavy!. ♟♟♟【SKLADACIA & PRENOSNÉ] vyzýva♟♟♟- Skladací drevený šach, ľahko prenosný, skladací dizajn je ľahko skladovať, nemusíte sa obávať straty šachové figúrky v prepravu.Skladacia šachovnicu je ľahko vykonať, môžu byť prehrávané vnútorné alebo vonkajšie, veľký cestovné šach hra. ♟♟♟【VZDELÁVACIE & VIACÚČELOVÝ] vyzýva♟♟♟- Vhodný pre mladých aj starých, je to dobré pre logické myslenie a mozgu školenie, veľký vzdelávacie metódy.Taktiež to môže byť dané ako dar dobrých priateľov alebo rodiny.Skvelé pre školy, domácnosti, cestovné, herne, hry na noc, hry na izbe, kancelárii. ♟♟♟【DREVENÝ ŠACH ♟♟♟ - Šachovnici ukladaciu Veľkosť : Cca.235x115x28mm/92.5x45.3x11inch, Rozvinúť Veľkosť : Cca. 230x235x14mm/90.6x92.5x5.5inch.Skladacie drevené dosky funkcie búrlivú vzor, krásne a štedré. ♟♟♟【ZÁRUKA SPOKOJNOSTI] vyzýva♟♟♟- Sme sľubuje, že každý zákazník, 100% nakupovanie spokojnosti, neváhajte a oslovte nás, ak máte akékoľvek otázky ohľadom vášho nákupu.Poskytneme vám profesionálne a podrobné odpovedať do 24 hodín.Kliknite na tlačidlo buy now!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.