• Nové
SULIVES Non-Stick Smalt liatiny holandský Rúra Hrniec s Vekom je Vhodný pre Pečenie Chleba Použiť na Plyn Elektrická Rúra Na 1,5 Litrovú pre 1-2 Osoby(Fialová)

SULIVES Non-Stick Smalt liatiny holandský Rúra Hrniec s Vekom je Vhodný pre Pečenie Chleba Použiť na Plyn Elektrická

Hodnotenie produktu:
€ 17.46

Suma
Skladom

【Vhodný pre 1-2 osoby] vyzýva na 1,5 Litrovú Lakované holandský Rúra je dokonalým nádoby variť jedlá a dezerty.Jeho bezchybný dizajn robí svoje jedlo vyzerá viac chutné.Dúha farieb vytvoriť krásny tablescape pre každú príležitosť. 【Non-Stick ideálny pre browning mäsa; skvelé pre zdravé varenie bez bezpečnosť starostí; ľahko čistiť; č. nerozdelený chuťou potraviny. 【Tepla ideálny pre tlejúcich, stewing, grilovanie, smaženie, dusenie, morenie, a chladené skladovanie potravín.Kompatibilné s rúrou, sporák, grily, alebo otvorený oheň a variče.Artisan Smaltovaná Liatina, Farebné a Krásne Riadu pre Každú Kuchyňu.krok 1Kroviny.Scrub holandský rúra s teplou vodou, mydlom a sucha čistou textíliou.krok 2Olej.Uplatňovať veľmi tenké, aj vrstvy oleja na varenie holandským rúra banku(vnútri a vonku).krok 3Suché.Dajte olej-potiahnuté holandský rúra na sporák a tepla na malý oheň a suché.Zopakujte krok 2 teplo na malý oheň a suché.Vypnite oheň, Po vychladnutí a odstrániť prebytočný olej s kuchyňou papierovým uterákom.Miesto v vetranom mieste.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.