• Nové
Toyvian Takoyaki Maker pečící Japonský Octopus Karbonátok Grilovacia Panvica Vajcia Formy Podnos, Tanier 28 Otvory pre Domácej Kuchyni Koláč Varenie Nástroj

Toyvian Takoyaki Maker pečící Japonský Octopus Karbonátok Grilovacia Panvica Vajcia Formy Podnos, Tanier 28 Otvory

Hodnotenie produktu:
€ 11.30

Suma
Skladom

perfektný kolaudačné párty darček pre vašich priateľov, rodinu a deti, oni ho budú milovať.Dizajn výrobku je v zhode s ergonomický dizajn, jednoduché používanie.Hladký dizajn, ľahký a je ľahké sa pohybovať a slúžiť.Môžete ho používať s dôverou.Jednoduché použitie, pripravené na použitie, je úplne jedno použitie a.Pomocou hliníkový materiál, kvalitné a jemné spracovanie a robustný pre dlhé slúžiace život.Popis potrebujú odolný Takoyaki pečenie dosky?Ak áno, tak sa rýchlo pozrieť na to Takoyaki pečiace platne.Vyrobený z vysoko - kvalitných materiálov, odolný a dlhou životnosťou.Jedinečný dizajn a nádherné remeselné zabezpečiť jeho popularita a praktickosť.Funkcie - Materiál : Hliník - Farba : Čierna - Veľkosť : Cca 33. 00 X20. 00 X4. 00cm 12. 97 X7. 86 X1. 57 palec - Pomocou hliníkový materiál, kvalitné a jemné spracovanie a robustný pre dlhé slúžiace života.- Hladký dizajn, ľahký a je ľahké sa pohybovať a slúžiť.Môžete ho používať s dôverou.- Jednoduché použitie, pripravené na použitie, je úplne jedno použitie a.- Dizajn výrobku je v zhode s ergonomický dizajn, jednoduché používanie.- perfektný kolaudačné párty darček pre vašich priateľov, rodinu a deti, oni ho budú milovať.Package Vrátane 1 x Prepeličie vajcia pečenie zásobník.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.