• Nové
WUTA 200 ml Nehrdzavejúcej Ocele Alkoholu Lampa Horák Pribrala nevýbušnom Plavidlá Laboratórium Chémie Alkoholu Horák Zubné Lad Lampa s Mosadzné Skrutky a Knot

WUTA 200 ml Nehrdzavejúcej Ocele Alkoholu Lampa Horák Pribrala nevýbušnom Plavidlá Laboratórium Chémie Alkoholu Horák

Hodnotenie produktu:
€ 5.56

Suma
Skladom

????Jednoduché Použitie : stačí naliať alkohol do alkoholu lampa (nie viac ako 4/5), potom spáliť s ľahší.Po použití, potom odložil spp uhasiť plameň. ????Maximálna Trvanlivosť : Silný materiál-vyrobené z 304 nehrdzavejúca oceľ + mosadz.Uistite sa, že váš vedecký experiment alebo kožené pracovať hladko. ????Bezpečnejšie Dizajn : zosilnené steny alkoholu lampa a dizajn mosadzné skrutky účinne zabrániť deflagration.Keď je horák lampa prevrátil, nie je potrebné sa obávať o únik alkoholu. ????Veľká Kapacita : veľkou kapacitou alkoholu lampa bude horieť dlhšie, a znížiť počet časy pridaním alkoholu, keď ste sa zameriava na vedeckých pokusov alebo iné práce. ????Široko Používané : Nie je možné použiť iba pre vykurovanie kožené nástrojov, ale tiež byť používaný pre ohrev iné položky.Používajte vysoko kvalitné knot-možno použiť pre viac ako jeden rok.Použitie alkoholický roztok s koncentráciou 95% alebo vyššie, k dispozícii v niektorých hardware obchody alebo lekárne.Nižšie koncentrácie alkoholu.To nemôže byť použitý, pretože obsah vlhkosti je jednoduché deflagrate.Aby sa lampa spp, otočte lampu spp hore nohami a pomaly sa dal na alkohol, tak, že alkohol môže preniknúť bavlnený knôt úplne a rýchlo.Dovtedy, kým neuvidíte, alkohol riešenie úniku z lampa spp.Pridať alkoholu na 2/3 poloha alkoholu lampa.To by nemalo byť príliš plný, potom nainštalovať na lampu uzáver a zapáľte ho. 4. Po použití žiarovka kryt musí byť zakryté, aby sa uhasiť plameň.Dbať na bezpečnosť počas používať, nechajte ju riadne a uchovávajte mimo dosahu detí.Volum : 200 ml.Hmotnosť : 0.44 kg (200g).Účel : Kúrenie.Názov : Alkohol Horák Lampa.Materiál : 304 Nehrdzavejúca Oceľ+Mosadz.Veľkosť : Spodný priemer 2.95 v/75 mm, vysoký 4.53 v/115 mm.Použitie alkoholický roztok s koncentráciou 95% alebo vyššie, k dispozícii v niektorých hardware obchody alebo lekárne.Nižšie koncentrácie alkoholu.To nemôže byť použitý, pretože obsah vlhkosti je jednoduché deflagrate Take sa lampa spp, otočte lampu spp hore nohami a pomaly sa dal na alkohol, tak, že alkohol môže preniknúť bavlnený knôt úplne a rýchlo.Dovtedy, kým neuvidíte, alkohol riešenie úniku z lampa spp.Pridať alkoholu na 2/3 poloha alkoholu lampa.To by nemalo byť príliš plný, potom nainštalovať na lampu uzáver a zapáľte ho. 4. Po použití žiarovka kryt musí byť zakryté, aby sa uhasiť plameň.Dbať na bezpečnosť počas používať, nechajte ju riadne a uchovávajte mimo dosahu detí.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.