• Nové
Balelinko 3-Tier 38 Width Činka Činku Hmotnosť Stojan, 1300 kg Hmotnosť Kapacita Skladovania Stojan s Posilnené Trubice pre Domáce Posilňovne, Bonus 4 Činku Držiteľov a 4 Ks 1 Jar Zámok Obojky

Balelinko 3-Tier 38 Width Činka Činku Hmotnosť Stojan, 1300 kg Hmotnosť Kapacita Skladovania Stojan s Posilnené Trubice

Hodnotenie produktu:
€ 80.15

Suma
Skladom

????【1300 LBS KAPACITA ČINKY STOJANE] vyzýva Balelinko 3 Tier Stojan na Činky je vyrobené z ťažkých komerčných ocele, ktorá je postavená tak, aby vydržali celý život.Trojuholník základnú štruktúru a pevne zvárané konštrukcie z tohto činka stáť, aby bolo odolnejšie.A tam je posilnené kolo rúrka pre pripojenie 2 dno rúry poskytujú väčšiu stabilitu a vyššiu kapacitu, je to jedinečný dizajn pre Balelinko Činky Hmotnosť Rack.Hmotnosť kapacita až 1300 libier. ????【ŠÍRKA ÚPRAVA ZÁBRADLIA] vyzýva Hrajú pri montáži rôznych veľkosť činky a závažia, každá úroveň tejto hmotnosti držiteľ má 4 otvory pre skrutky a 2 železničnej šírka poistných udalostí, ktoré umožňujú nastavenie železničnej šírka od 1.97" na 5.12".Takže to môže držať obe väčšie činky a menšie činky, potom si môžete byť istí, že vaše cvičenie zariadenie môže byť roztriedené a usporiadané v efektívnym spôsobom. ????【MULTIFUNKČNÝ STOJAN ULOŽIŤ SVOJ PRIESTOR] vyzýva hmotnosť úložný stojan má tri vrstvy úložný priestor a 4 skladovanie príspevky, ktoré umožňuje činky, hmotnosť dosky, a iných vzpierania nástroje, všetky na jednom mieste, ak chcete uložiť svoj priestor.4 hmotnosť dosky kolíkov, ktoré sú kompatibilné s akýmkoľvek Olympijských hmotnosť dosky s 1" otvory s Priemerom.Tento multifunkčný stojan dodávaný s obojky pre zaistenie závažia na každej hmotnosť dosky držiak, prevencia každý z náhodou odpojenie a pád na zem. ????【ODOLNÉ práškovým NÁSTREKOM DOKONČIŤ] vyzýva Vystužené so silným práškové lakovanie, tento všestranný činka držiak sa môže pochváliť robustná konštrukcia, ktorá nebude ľahko utrpela aj najťažšie výstroj.Jeho matné povrchová účinne odoláva poškriabaniu a scuffs.Žiadne starosti krakovania. ????【GUMY BASE ČIAPKY] vyzýva So poškriabaniu-voľná je povinný pri výkone a bezpečný tréning.Tento Balelinko Hmotnosť Rack je špeciálne navrhnuté štyri gumené koncovky na ochranu vašej podlahy z prípadných škôd.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.