• Nové
Roadformer 2.25 Červ Výstroj pomocou Svorky - SAE Veľkosť 36, Plný Nehrdzavejúcej Ocele s 1/2 Kapela Pracovný záber 46 mm - 70 mm Potrubia Upevnite držiak Potrubia Červ Disku pomocou Svorky Paliva Riadok Svorka (10 Pack, 46 mm - 70 mm)

Roadformer 2.25 Červ Výstroj pomocou Svorky - SAE Veľkosť 36, Plný Nehrdzavejúcej Ocele s 1/2 Kapela Pracovný záber

Hodnotenie produktu:
€ 11.72

Suma
Skladom

PREMIUM VYSOKÁ KVALITA - Tieto svoriek pre parné hadice sú kompletne vyrobené v 300 séria nerezovej ocele pre kapely, bývanie a 5/16" štrbinový hex hlavu skrutky.Celá konštrukcia z nerezovej ocele poskytuje pevný a silný výkon v oblasti boja proti korózii, hydroizolácia, odolnosť a dlhá životnosť-cyklov.NASTAVITEĽNÝ PRACOVNÝ ROZSAH – 2.25" hadíc s flexibilný pracovný rozsah od 46 mm - 70 mm rovnaké ako 1.81" - 2.75", vo všeobecnosti sa používa na zabezpečenie hadice, potrubia, rúr, potrubí a káblov vo viacerých situáciách.JEDNODUCHÉ POUŽITIE A INŠTALÁCIA - nerezové svorky je navrhnutý s vnútorné červ zariadenia hladko upraviť pracovný priemer presne hodí hadice a potrubia veľkosť.Prosím, vyberte príslušné svorky založené na Hadice OD.Konečný Moment môže dosiahnuť 60in.lbs.min. (6.8 Nm) a Inštalácia krútiaci Moment v 35 - 45in.libier (4.0 - 5.1 Nm).ŠIROKÝ PRIEMYSEL APLIKÁCIA - Ideálne aplikovať v Automobilovom priemysle, Poľnohospodárstvo, Výstavba, Upratovanie, Vnútorné a Vonkajšie.Je tiež vhodný pre Námorné aplikácie.Viacnásobné použitie v rôznych podmienok a prostredia. 10 KUSOV V BALENÍ – Spolu 10 kusov v jednej krabici ako súbor.Roadformer vyhradená vlastnou značkou balík sa znamená kvalitu, zodpovednosť a spoľahlivosť.Sme si stanovili štandard kvality.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.