• Nové
Klasické Puzzle 1000 Kus Dospelých, Deti Puzzle DIY Farebné Ulici v Lisabone, Portugalsko Drevené Puzzle Moderného Domova Festival Darček Intelektuálnej Hry Wall Art 75x50cm

Klasické Puzzle 1000 Kus Dospelých, Deti Puzzle DIY Farebné Ulici v Lisabone, Portugalsko Drevené Puzzle Moderného

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

● najiaxiaowu Puzzle obsahuje 1000 kusov. ● Ukončené puzzle opatrenia cca 75 cm x 50 cm(30 x 20 cm). ● Vyrobené z vysoko kvalitného prírodného dreva. ● Vyrobené presné rezanie technika pre plagát-ako povrch. ● Dokonalý darček pre všetky hlavolam.PRODUKT SPECIFICATIONSProduct Meno : najiaxiaowu 1000 Ks Puzzle pre Adults Dimension : 75 x 50 cm (30 x 20 cm) Hrúbka : 2.2 mm (približne) Počet Kusov : 1000 pieces MORE PODROBNOSTI★vysokú kvalitu puzzle s 1000 ks.Ideálny pre dospelých a/alebo rodiny, mať dobrý čas s pekným puzzle.★Vyrobené pomocou najiaxiaowu vysoko kvalitného kartónu na zabezpečenie každý kus skladačky zachováva svoj pôvodný tvar znovu a znovu.★Vyrobené zo silnej premium triede, kartón, s bielizeň dokončiť tlač, aby minimalizovali odlesky na puzzle obrázok.★Takže jigsaws vždy bol a vždy zostane, naša vášeň.★Exkluzívny dizajn v kombinácii, Kvalitný dizajn abd ľahko ovládateľný kusy vytvoriť zábavu, takže táto skladačka uspokojujúci zážitok pre všetkých puzzle milenca.JIGSAWS PRE VŠETKY typy PEOPLEOur náročné hádanky poteší mužov, ženy a deti, ktoré sú podobné : White-collar : okrem nákupného s priateľmi, môžete tiež puzzle dohromady!Milovníci : Ticho si čas iba 2 z vás!Starí ľudia : cvičenie pamäti starších ľudí a obohacovanie života starších ľudí!Deti : Uspokojiť zvedavosť, cvičenie priestor schopnosť myslenia, získať dôveru!Www.goclever.com☻Našich produktov, podpora osobného prispôsobenia, môžete nám poskytnúť vaše obrázky uspokojí vaše DIY nápady.☻Poskytneme vám plechy tak, že môžete rozlíšiť fragmenty A-H písmen pohodlnejšie a Zlepšiť ukončenie účinnosti.☻Aby sa zabránilo strate alebo poškodení na kúsky počas prepravy, náš najiaxiaowu obrazová skladačka bude rozdelený na 8 častí, ktoré boli hotové,môžete resplice montáž po rozchode na kúsky.BEZPEČNOSŤ WARNINGSAttention!Nie je vhodný pre deti do 36 mesiacov veku vzhľadom na malé časti.Nebezpečenstvo udusenia.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.