• Nové
MMOQAZL Puzzle Skladačky Puzzle pre Dospelých 1000 Kus Basketbalový Tím NBA Vzdelávacie Hračka Voľný čas DIY Hra Darček Puzzle Jigsaws?

MMOQAZL Puzzle Skladačky Puzzle pre Dospelých 1000 Kus Basketbalový Tím NBA Vzdelávacie Hračka Voľný čas DIY Hra Darček

Hodnotenie produktu:
€ 8.93

Suma
Skladom

♛ Puzzle hra + Home hry : 1000-kus obrazová skladačka hry je jeden z nadčasové kúzlo hry, a je tiež považovaný za klasický príležitostné hry.Domáce zápasy, môžete relaxovať účastníkov, užite si voľný čas so svojimi rodinami, a uplatniť svoje logické a zmyslové koordinačné schopnosti.(Hotový výrobok veľkosť po montáž : 75 X50 CM). ♛ Výtvarné spracovanie + vysokokvalitného Materiálu : Naše skladačka puzzle sú vyrobené z vysoko kvalitnej šetrné k životnému prostrediu dreva, netoxické, bez chuti, environmentálne, ale nezmizne.ťažké úseky sú trvanlivé a dlho uložené, po skončení, môže sa obrátiť tento kus na trvalé práce v štýle art deco. ♛ Oblasť tipy + Výzvou zábava : zadný puzzle je označené písmenom oblasť pripomienky a viac list pripomienka oblasti, ktorá vám umožní dokončiť puzzle puzzle jednoduchšie.Akonáhle bude dokončený, budete hrdí sami. ♛ Podpora prispôsobenia + Rôzne kategórie : Existuje mnoho typov hádaniek, ktoré poskytuje náš obchod : krajina hádanky, Kreslené hádanky, kozmické hlavolamy, olejomaľba hádanky, architektonické puzzle, Alebo ak chcete, aby sa trvalé pamätné fotografie do puzzle, prosím, pošlite ho k nám, nebudeme vám nadol. ♛ Ideálny darček + Rodinné interakcie : Ak hľadáte darček s krásne balenie box, prosím, nenechajte si ujsť tejto zábavné a náročné puzzle hra.Je to vynikajúci darček pre príbuzných, priateľov, milencov, deti a rodičov. ♥Popis produktu : Špecifikácia : 1000 Kusy Skladačka Puzzle Material : high-kvalitné wood Finished veľkosť : 75 X50cm Packing Zoznam : 1000 kusov drevených nepremokavé Oblasť puzzle(Vo veľkom)1 X 1 : 1 HD big poster1 X oblasť board1 X voľné miesto kartu1 X lepidlo prášok(Keď puzzle je dokončená, môžete mix lepidlo prášku a vody, a potom ich použiť na zadnej strane puzzle vyriešiť každý kus puzzle)1 X úložný vak (náhodné farby) Puzzle typ : Filmový puzzle, Abstraktné puzzle, Komiksu, Anime puzzle, Krajiny Skladačka Puzzle, Zvierat puzzle, Kreatívne puzzle, Svet olejomaľba puzzle Reminder : 1. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby 0.5-2cm meranie odchýlky, ďakujem.2. Vzhľadom k rôznym displej a svetelné efekty, skutočná farba produktu sa môže mierne líšiť od farby zobrazené na obrázku, ďakujeme za pochopenie.3. Sme pack veľmi dobre.Nemusíte sa starať o výrobok, poškodeniu alebo poškriabaniu.Tento výrobok bol podrobený prísnym testom, kontrola a balenie pred opustením továrne, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!AZLNRMU✿Vitajte v mojom obchode, prajem vám šťastný nakupovanie!!!.

Deklarované charakteristiky

1000 Kusy Obrazová Skladačka :
Materiál:
vysoko kvalitné drevo
Hotové veľkosť:
75X50cm
Balenie Zoznam:
1000 kusov drevených nepremokavé Oblasť puzzle(Vo veľkom) :
1 X 1:
1 HD veľký plagát
1 X oblasť rada :
1 X miesto karty :
1 X lepidlo prášok(Keď puzzle je dokončená, môžete mix lepidlo prášku a vody, a potom ich použiť na zadnej strane puzzle vyriešiť každý kúsok skladačky) :
1 X úložný vak (náhodné farby) :
Puzzle typ:
Film puzzle, Abstraktné puzzle,, Komiksu, Anime puzzle, Krajina Skladačka Puzzle, Zviera puzzle, Kreatívne puzzle, Svet olejomaľba puzzle
Pripomienka:
1. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby 0.5-2cm meranie odchýlky, ďakujem. :
2. Vzhľadom k rôznym displej a svetelné efekty, skutočná farba produktu sa môže mierne líšiť od farby zobrazené na obrázku, ďakujeme za pochopenie. :
3. Sme pack veľmi dobre. Nemusíte sa starať o výrobok, poškodeniu alebo poškriabaniu. Tento výrobok bol podrobený prísnym testom, kontrola a balenie pred opustením továrne, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!AZLNRMU :
✿Vitajte v mojom obchode, prajem vám šťastný nakupovanie!!! :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.