• Nové
8 Pack Nad Dverami Háčiky, Z-Tvarované Vystužené Kovom, Reverzibilné Dvere, Záves, Hodí 1-3/8 a 1-3/4, Držať Až 35Lbs, na Zavesenie Oblečenia, Uterákov, Kabáty (Biela, 2 Dĺžky)

8 Pack Nad Dverami Háčiky, Z-Tvarované Vystužené Kovom, Reverzibilné Dvere, Záves, Hodí 1-3/8 a 1-3/4, Držať Až 35Lbs,

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

8 Pack REVERZIBILNÉ CEZ DVERE HÁČIKY : Dve dĺžky:3,5 palcový & 5.5 palcový.Z - tvarované reverzibilné nad dverami háčiky : Dva rôzne šírky, vyhovuje štandardu dvere do 1 3/4" (4,5 cm) hrubé, alebo ak sa obrátil, hodí tenké dvere do 1 3/8" (3,5 cm) hrubé.Vysoko kvalitné kovové, silné a odolné, vynikajúce nosné.Biele kovové farby, bez hrdze, krásne a elegantné.Prichádza s hubou pad nálepky, aby sa zabránilo poškodeniu vašich dverí a aby to nosenie snuggle vaše dvere bez pohybe.Jednoduchá inštalácia.Žiadny hardvér potrebný, stačí umiestniť to nad hornej časti dvierok a hotovo. 8 Pack Nad Dverami Háku, Z-Tvarované Vystužené Kovom, Reverzibilné Dvere Háčiky, Hodí 1-3/8" a 1-3/4", Držať Až 35 Lbs, na Zavesenie Oblečenia, Uterákov, Kabáty (Biela, 2 Dĺžky).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.