• Nové
NTS Ložisko 51102 Axiálne Guľkové Ložisko, Extra Ľahká Séria, Jeden Smer, Ploché Sedadlá, Oceľovou Klietkou, 15 mm Vŕtanie ID 28 mm OD, 9 mm Šírka, Otvoriť

NTS Ložisko 51102 Axiálne Guľkové Ložisko, Extra Ľahká Séria, Jeden Smer, Ploché Sedadlá, Oceľovou Klietkou, 15 mm

Hodnotenie produktu:
€ 2.27

Suma
Skladom

Jeden smer axiálne guľkové ložisko pre aplikácie, ktoré podporujú ťažké axiálne zaťaženie v jednom smere.Otvorené ložiská, mazacie aplikované na mieste.Oceľová klietka rovnomerne priestory gule, znižuje trenie, vibrácií a hluku.Krajina pôvodu : Japonsko.Jeden smer axiálne guľkové ložiská sa skladajú z dvoch podložky s loptou drážky zem do ich priľahlých tváre s lopty a klietky sú namontované medzi tieto drážky.Oni sú zvyčajne vybavené buď stlačené alebo opracované klietky a sú vhodné na prepravu axiálne zaťaženie pri priemerných rýchlostiach.NTS je jedným z troch najväčších ložísk spoločností na svete s viac ako deväťdesiat rokov výrobných skúseností v guličkových ložiskách.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.