• Nové
TaylorMade TP5 & TP5x Golfové Loptičky (Biela, Žltá, Pix)

TaylorMade TP5 & TP5x Golfové Loptičky (Biela, Žltá, Pix)

Hodnotenie produktu:
€ 9.80

Suma
Skladom

LET : Tri-fast core.XL nízka kompresia jadro zvyšuje spustenie uhol a znižuje odpor.RÝCHLOSŤ : NOVÉ RÝCHLOSŤ VRSTVY SYSTÉMU S HFM. 4 Čoraz silnej vrstvy pre vyššie rýchlosti loptu cez väčšie odrazu.OVLÁDANIE : Dual-Spin Kryt.Mäkšie cast uretánových zvyšuje groove interakcie ďalšie greenside točiť.Názov Materiálu : Polyuretánu.Viac Rýchlosti V Najviac Kompletná Prehliadka Ball Packed s novými technológiami v roku 2019, TP5/TP5x len mám ešte rýchlejšie s väčším rebound a optimalizované spin ceny.Neexistuje žiadny loptu rýchlejšie, no loptu dlhšie, a nie loptu lepšie ako väčšina kompletná Prehliadka loptu. 5-Vrstva Construction The kľúčom k dosiahnutiu zvýšenú rýchlosť bez negatívne ovplyvňuje spin výkon pochádza z Taylor Made je vlastnícke 5-vrstva loptu konštrukcie.Vrátane Tri-Fast Core, ktoré prináša maximálny vykonávať a low drag a Dual-Spin Kryt, ktorý ponúka ultra-soft, vysoko odolné cast uretánových, TP5/TP5x ponúkame kompletný tee-na-zelená výkon bez obety.Rýchlosť Layer The nové Rýchlosť-Vrstvový Systém sa skladá zo štyroch stále silnej vrstvy produkovať viac loptu rýchlosť.Výsledkom je viac cestovná vzdialenosť z odpaliska, viac kontroly vo vetre, a viac točiť okolo greens High-Flex Materiálu (HFM) V roku 2019 TP5/TP5x funkciu nového materiálu s názvom HFM—poskytovanie vysokoškolského loptu rýchlosť cez väčší rebound.HFM pôsobí ako pevne rany prameňa, ktorý stavia energie a odskakujú rýchlo, vytvára viac loptu rýchlosť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Titleist Titleist Mix

€ 11.18

48 Titleist golf gule.Štýly patrí DT, solo, NXT a iné.Kvalita je 3a / 4a Mix.Hrateľné, ale kozmeticky výzvy.Užite si mnohé z top modely z tejto značky až 85% zľavu na novú loptu

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.