• Nové
wirlsweal Golf Školenia Loptu, 12Pcs Prax Golfové Loptičky, Domov Krytý Driving Range, 42.6 mm Obmedzené Letu Duté Tréningové Golfové Loptičky pre Swing Praxi Biela

wirlsweal Golf Školenia Loptu, 12Pcs Prax Golfové Loptičky, Domov Krytý Driving Range, 42.6 mm Obmedzené Letu Duté

Hodnotenie produktu:
€ 12.60

Suma
Skladom

⛳【Kvalitné] vyzýva Tieto golfové loptičky sú vyrobené z odolného, non-jedovaté pevné Plastové chrániť od praskliny a trhliny, a že nie je ľahké, aby sa neznížila.Nalejte do nádoby a uložte ich vedľa základnej precvičiť biť. ⛳【Letieť ďalej] vyzýva Navrhnuté s otvormi, zabezpečenie pravda, spin a presné vzdialenosti pravidelné veľkosti golfových loptičiek.Obmedzené Letu Loptičky sú navrhnuté pre golfistov s obmedzeným časom a priestorom. ⛳【Farebné Gule] vyzýva Šesť žiarivo farebné golfové loptičky prax (ružová, červená, žltá, modrá, zelená, biela).Farba praxi gule uľahčuje nájsť v akomkoľvek teréne, takže nemusíte mať strach o ich strata. ⛳【Balík obsahuje] vyzýva Každého pack 12 plastové prax golfové loptičky je silná, odolná a ľahká.Priemer je o 40 mm, 26 diery, na zabezpečenie pravda, rotácie a presné vzdialenosti normálnej veľkosti golfovej loptičky. ⛳【Aplikácie] vyzýva Ideálny pre terasy, krytý simulátory, a golfové ihrisko prax, športové prípravy, pet nástroje.Zrútený otvorov, aby sa lopta skutočne lietať z klubu tváre na simuláciu letu skutočný loptu.Farba : Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.