• Nové
Srixon Q-Star Tour 2 Golfové Loptičky (Jeden Desiatok)

Srixon Q-Star Tour 2 Golfové Loptičky (Jeden Desiatok)

Hodnotenie produktu:
€ 11.53

Suma
Skladom

Musí kúpiť 2 alebo 4 tucet pre špeciálne Deň otcov propagáciu.Tour Uretánových mäkké, tenké uretánových poskytuje tour-kaliber greenside spin pre úplnú kontrolu.Energický Gradient Rastu Core Rozšírené základné stavebné podporuje bezproblémový prenos energie, aby maximalizovali vzdialenosť a optimalizovať loptu výkon na každom zábere. 338 Aerodynamický Rýchlosť Dimple Vzor Optimálne dimple dizajn znižuje odpor a zvyšuje výťah pre maximálnu vzdialenosť a viac stabilný, trhacími let v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.Novom Q-STAR TOUR je premium, 3-dielna golf loptu s tour uretánových a nižšia kompresia jadro.Bol navrhnutý najmä pre skúsených golfistov s miernym swing, ktorí dopytu výkon a pocit z tour loptu. *Tucet zahŕňa rukávy v #1 a #2 golfové loptičky iba.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Titleist Titleist Mix

€ 11.18

48 Titleist golf gule.Štýly patrí DT, solo, NXT a iné.Kvalita je 3a / 4a Mix.Hrateľné, ale kozmeticky výzvy.Užite si mnohé z top modely z tejto značky až 85% zľavu na novú loptu

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.