• Nové
Togo Moc Prenosné elektrické Stanice A240, 231Wh Záložná Lítiová Batéria, 120V/200W Čistá Sínusová Vlna AC Zásuvky, Solárny Generátor Dodanie Vonku CPAP Camping Cestovné Lov Núdzové

Togo Moc Prenosné elektrické Stanice A240, 231Wh Záložná Lítiová Batéria, 120V/200W Čistá Sínusová Vlna AC Zásuvky,

Hodnotenie produktu:
€ 63.00

Suma
Skladom

Ak nemôžeme opraviť, pošleme vám e-darčekové karty na nákup cene zahrnuté produkt, alebo ho nahradiť. . ????【Zelená Solárny Generátor] vyzýva : Vopred 240 má zabudovanú MPPT regulátor, ktorý môže získať maximálne nabíjacie efektívnosti a môže ľahko dostať účtované s účinnou solárny panel, Togo 60 W (predáva sa samostatne) na zabezpečenie eko-friendly clean power.Existujú aj iné flexibilné spôsoby dobíjania s sieťovej zásuvky, auto zásuvky a generátor.Togo a240 prenosné elektrické stanice podporuje nabíjanie počas používania. ????【Multifunkčné Výstupy] vyzýva : Vopred 240 je vybavený 231 watt-hour (10.4 Ah, 22.2 V) lítium-iónová batéria.Je vybavený 1* AC zásuvky (120 V 200 W 400 W Vrchol), 2* USB-A porty a 1* Typ-C port na napájanie množstvo položiek, ako sú telefón, notebook, osvetlenie, ventilátor a tak s čistá sínusová vlna invertora.AC / DC / PD / USB (skrat / prepäťová ochrana výstupu) plnenie ochrana vstupu. ????【Vysoký Výkon & Šikovný Zdroj] vyzýva : Vopred 240 kompaktné stanice je dostatočne silný, aby spĺňal vaše potreby energie v situáciách, ako kempovanie, cestovanie, cestnej zakopnutia a viac.Iba s hmotnosťou 6 kg, jeho ľahký a ľahko sa prenáša.Solárny generátor je vybavený LED lampa + SOS režim a rukoväť na čítanie. ????【Zabezpečenie kvality a Certifikované Bezpečné] vyzýva : Bezpečnosť bola vždy naša prvá úvaha, Vopred 240 camping zdroj energie bol navrhnutý pre profesionálnych expertov na batérie, takže vaša jednotka bezpečné a spoľahlivé.Battery management system (BMS) umožňuje skratu ochrana, napätie, regulácia teploty a ďalšie pokročilé bezpečnostné operácie. ????【What You Get] vyzýva : dostanete 1* Togo MOC A240 (231 Wh Portable Power Station), 1*AC adaptér, 1*Solárny panel nabíja drôtu, 1* nabíjací kábel do auta, 1* užívateľská príručka, jeden rok zákaznícky servis.Ponúkame 30-dňová záruka vrátenia peňazí, 12 mesiacov záruka, a 24-hodinový priateľský zákaznícky servis.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.