• Nové
Favbal Mop Metlu Držiteľ Nehrdzavejúcej Ocele na Stenu Garáže Skladovanie Háčiky, Nástroj Organizácie a Skladovanie, Garáž Organizácie, Záhradné náradie Organizátor,Ťažkých Nástenné Vešiaky na Náradie, Rebríky, B

Favbal Mop Metlu Držiteľ Nehrdzavejúcej Ocele na Stenu Garáže Skladovanie Háčiky, Nástroj Organizácie a Skladovanie,

Hodnotenie produktu:
€ 6.29

Suma
Skladom

????【FAVBAL METLU MOP DRŽITEĽ] vyzýva nástroj organizátor je určený na držanie rôznych domácich predmetov, čím sa ušetrí miesto a zdobiť izba,skvelé pre použitie v práčovňa, kuchyňa, kúpeľňa, spálňa, pracovňa, garáž, záhrada a ect. ????【SILNÝ A ROBUSTNÝ] vyzýva skladovanie vešiak je vyrobený z SUS 304 nerezovej ocele a trojuholník-spony & petal-tvarované výstroj upraviť veľkosť automaticky na základe rôznych hrúbka rúčky, aby sa zabránilo objekt sliping, môže pojať až 30 libier celkovo viac silné a robustné ako plastový držiak. ????【2 SPÔSOBY, ako NAINŠTALOVAŤ] vyzýva ponúkame v dvoch spôsob inštalácie : Skrutky, vŕtanie a samolepiace.Môžete výbere vhodné nainštalovať riešenie podľa intallation povrch : samolepiace pre hladký povrch,Skrutky, vŕtanie, pre drsný povrch.Je tiež možné rozobrať a znovu použiť. ????【ŠIROKO POMOCOU] vyzýva môžete nainštalovať túto stenu skladovanie držiak na každom povrchu zavesiť, metly, mopy, regály, kľúče, dáždnik, kefy, prach, panvice, rukavice, prachovky, baseballové pálky,atď. ????【POISTNÉHO na STENU DRŽIAK] vyzýva - Sme tak hrdí na to, Favbal kvalitné brúsne mop držiteľ, dáme vám 100% spokojnosť produkt a služby zákazníkom, takže si môžete kúpiť a používať s dôverou. 2 ks z Nehrdzavejúcej Ocele na Stenu Organizátor Non-Slip Skrutky alebo Samolepiace Úložný Stojan na Vešiaky & Metlu Mop Držiak na Stenu Mount Nehrdzavejúcej Ocele na Stenu Skladovanie Organizátor Ťažkých Nástroje Vešiak s 2 Stojany 3 Háčiky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.