• Nové
MOOACE Stene Mriežku Panel 2 Pack, Čierny Vodič Fotografie Zobrazenie siete Panely, Memo Rady urob si sám Dekor Závesný Organizér pre Domácnosti, Kancelárie, 16.34 x 23.82

MOOACE Stene Mriežku Panel 2 Pack, Čierny Vodič Fotografie Zobrazenie siete Panely, Memo Rady urob si sám Dekor Závesný

Hodnotenie produktu:
€ 5.95

Suma
Skladom

PONÚKANÉ väčšie POHODLIE : Include 10 kovové klipy, 5 kovu S Tvarované Háčiky, 2 kotvy a 2 nechtov, že ste pohodlný spôsob, ako nastaviť.POZNÁMKY : Košov, Fotografie a Rastliny nie sú vrátane.GREAT WALL ORGANIZÁTOR : Vytvorte si svoj osobný memo doska so stenou mriežky panely, vytvorenie vertikálneho skladovania miesto na stene a šetrí priestor-riešenie.môžete dať vaše Fotografie alebo Memo na to, rovnako ako obrázky zobrazené.Skvelý spôsob, ako vyriešiť niektoré svoje najlepšie spomienky.MULTI FUNKCIA ZOBRAZENIE DECOR - grid foto stene je skvelé pre dekorácie, že si môžete dať vaše fotografie, pohľadnice, umelecké diela, detské kresby alebo akákoľvek vec, ktorú by ste chceli na tento vodič stene mriežku, panel, môžete tiež ako držiaky na stenu, správu predstavenstva, alebo memo rada vo vašej kancelárii.DIY DOMOV a KANCELÁRII STENU DECOR - môžete vytvoriť iný štýl v každej miestnosti pre vašich požiadaviek, ako napríklad domov, obývacia izba, spálňa, študijné miestnosti, kancelárie, konferenčné miestnosti, by mohli byť použité napríklad fotografie pohľadnicu displej, prázdninový dekorácie a malé položky organizátor, ktorý bude ideálny darček pre svojho života.DUEABLE & EASY je INŠTALÁCIA : Veľkosť : 16.34" x 23.82", poskytujú dostatočné kapacity na zobrazenie obľúbených položiek.Steny organizátori vyrobené z poistného kovu s ochranou farby, po pripnutie nechty na zodpovedajúcom mieste, šíriť produkt kategoricky a zavesiť ho.Foto Displeja - môžete klip svoje obľúbené fotografie na stene mriežku panel.Memo rada - Ponechať upozornenie na grid foto stenu, vždy pripomenie, nesmieme zabudnúť ani na to.Zariadené, pri domov - váš izba viac teplej a krásne.Multi-funkčné mriežky foto stene sa môže lepšie záznam krásu vášho života.Nech mriežky foto steny zdobia krásu vášho života. 5 metal S Háčikmi. 10 klipy. 2 kotvy. 2 nechtov.Foto Displeja - môžete klip svoje obľúbené fotografie na stene mriežku panel Memo rada - Ponechať upozornenie na grid foto stenu, vždy pripomenie, nezabúdať it Decora vášho domova - váš izba viac teplého a beautiful The multi-funkčné mriežky foto stene sa môže lepšie záznam krásu vášho life Let mriežky foto steny zdobia krásu vášho života.Package Zahrnuté : . 5 metal S Hooks10 clips2 anchors2 nechty.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.