• Nové
Robustný 4-v-1 Selfie Stick Statív Stojí Kit + Bluetooth Remote – Universal: Všetky iPhone, Android, GoPro alebo Fotoaparát – iPhone 13 12 11 Pro Mini Max XS XR X 8 7 6 Plus, Samsung atď.

Robustný 4-v-1 Selfie Stick Statív Stojí Kit + Bluetooth Remote – Universal: Všetky iPhone, Android, GoPro alebo Fotoaparát

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

PERFEKTNÉ FOTO/VIDEO Best Value Pack pre Akýkoľvek Telefón alebo Fotoaparát – Pre Všetky i Phone, Všetky Go Pro alebo Action Cam, Všetky Android Telefónu až na 3,75" široký, a Akékoľvek Malé DSLR alebo Miesto s Konečným Heavy-Duty package – a Ultra-Portable v rovnakom čase.Jeho dostal 4 Režimy : .Selfie Stick režim Ručné Statív v režime Stolový Statív v režime Zvýšenej Režim .A. k.a Selfie Stand Režim!.Robustný fotoaparát pól siaha od 12" do 36" cm dlhé.Pri montáži na 6-palcový statív tvoriť Selfie Stand – môžete povýšiť fotoaparát od 18" do 42" vysoká, takže sa môžete dostať, že ideálny uhol kamery, kdekoľvek sa nachádzate.Skvelé pre demo videá, rozhovory, timelapses, živé vysielanie, vlogs, nahrávanie prezentácií, skupinové fotografie a ďalšie.Pár zahrnuté Bluetooth remote s telefónom na snap fotografie, na vzdialenosť až 30 metrov, a dokonca aj spustenie/zastavenie nahrávania videa.Funguje vo vnútri Instagram & Snapchat príliš pre hands-free modul videá a bumerangy, že bude fúkať priateľmi preč. 1 HD Rozšíriteľný Monopod (12"-36", nepremokavé) 1 HD Mini 6" Stojan 1 HD Kovové XL Univerzálny Telefón Mount (hodí akýkoľvek telefón 2.30"-3.75" palcov široký) 1 Go Pro Adaptér w/ Skrutku 1, Bluetooth Uzávierky w/ Pól Klip & Mini-USB Nabíjačka (i OS a Android) 1 Pohodlná Cestovná Taška, ktorá sa Hodí Všetko v 1 Mimoriadne Univerzálny Telefón Mount (2.30"-3.5").Najviac Robustný Fotoaparát Pól.Premium Postavený w/ Eloxovaného Hliníka.Premium postavený, profesionálne kvality.To NIE je nejaký krehký produktu.Rozšíriteľný selfie stick od 1 do 3 metrov dlhá Pohodlné penové rukoväte Štandardné 1/4-palcový statív čiapočkou na hlave, a 1/4 konektora na spodnej Plne nastaviteľné uhly kamery.Skvelé pre : .

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.