• Nové
Selfie Stick Statív s Diaľkovým, Rozšíriteľný Selfie Stick Statív s LED Krúžkom Svetlo, Odnímateľný Diaľkové Kompatibilný s iPhone 13/13 Pro/12/11/11 Pro/XS Max/XS/XR/X/8/7 a Android Smartphone (Biela)

Selfie Stick Statív s Diaľkovým, Rozšíriteľný Selfie Stick Statív s LED Krúžkom Svetlo, Odnímateľný Diaľkové Kompatibilný

Hodnotenie produktu:
€ 8.40

Suma
Skladom

【Širokú Kompatibilitu Statív s 3 Svetelné Módy] vyzýva Ideálny kompatibilné s i OS a Android zariadenia, Kompatibilný so Všetkými mobilnými telefónmi.Vedľa, 3 svetelné módy umožňujú vyplniť svetla a získajte lepšie fotografie. 【Compact & Ľahký] vyzýva 3 v 1 selfie stick s statív, rozšíriteľný selfie stick, 7.6 cm zložený veľkosť & až 28 centimetrov dĺžky predĺženia, len 4.8 oz hmotnosť.Výhodné pre vás, aby ju vo vrecku alebo v ruke. 【Citlivé Bluetooth Remote] vyzýva Je dodávaný s vreckový odnímateľný Bluetooth remote pre rýchle pripojenie Bluetooth s vaším telefónom.Dosah bezdrôtového spojenia môže byť až 32.8 ft.Jednoduché použitie a žiadne aplikácie, stiahnuť potrebné. 【Nastaviteľný Uhol a Otočná Držiaka Telefónu] vyzýva 360° otočná držiaka telefónu a 235° rotácia hlavy umožní nájsť svoje najlepšie fotografie uhol voľne jednoduchým otočením uhol.Uhol kamery je širší a zloženie je viac diverzifikovaná. 【Aplikačné Scenáre] vyzýva Vhodné pre rodinné oslavy a priateľov reunions, výlety, turistika, cestovanie, camping, športové aktivity, ako napríklad snowboarding, lyžovanie, surfovanie a jazda na kajaku/potápanie, šnorchlovanie.Bez ohľadu na to, vnútorné alebo vonkajšie aktivity. 【What You Get] vyzýva BEFAME 28" Bluetooth Selfie Stick, Manuál, náš starať-free, 1 rok záruka a priateľský zákaznícky servis.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.