• Nové
Neewer Telefón Tripod Mount Adaptér so Zrkadlom, 360° Otočná Telefón Držiak na Statív/Selfie Držať sa Studenú Shoe Mount a 1/4 Závit, Kompatibilné s 13 Pro Max/Android 2-3.9/5.2–10 cm na Šírku

Neewer Telefón Tripod Mount Adaptér so Zrkadlom, 360° Otočná Telefón Držiak na Statív/Selfie Držať sa Studenú Shoe

Hodnotenie produktu:
€ 9.37

Suma
Skladom

【Smartphone závit pre Statív s Zrkadla] vyzýva Určené na montáž váš smartphone na statív pre selfies, Zoom stretnutia, živé vysielanie, alebo na DSLR fotoaparát ako monitor.Vstavaný zrkadlo vám pomôže skontrolovať, make-up a nájsť najlepší uhol keď štekať selfies s zadnú kameru. 【Bi-Funkčné Mount] vyzýva studenej shoe mount adaptér s 1/4"-20 vnútorný závit na spodnej strane umožňuje priame pripojenie do ZRKADLOVKY a dobre spolupracuje s rôznymi statívy, monopods, selfie palice, a handgrips. 【Multi-Uhol Snímania] vyzýva 360° otočná závit pre statív podporuje portrét a krajina módy, a studenej shoe mount adaptér s 140° sklopenie pohyb ponúka bezplatné nastavenie uhla. 【Montáž so Studenou Shoe Mount] vyzýva vrchole studenej shoe mount pripojí kompaktný príslušenstvo ako mikrofón alebo malé LED video svetlo, aby zvýšila vaše fotografie a videography. 【Širokú Kompatibilitu] vyzýva Kompatibilný s smartphony 2"-3.9" (52–100 mm) šírka, vrátane 13 mini,13,13 Pro,13 pro max, Galaxy Samsung, Google Pixel, Huawei, a iné modely.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.