• Nové
Maxmartt Elektrické Motorky Auta, 36V/48V 1500W Striedavý Motor Radič LCD Panel Súprava pre E-Bike Elektrický Bicykel, Skúter

Maxmartt Elektrické Motorky Auta, 36V/48V 1500W Striedavý Motor Radič LCD Panel Súprava pre E-Bike Elektrický Bicykel,

Hodnotenie produktu:
€ 53.30

Suma
Skladom

【HLINÍKOVÉHO PLÁŠŤA S GROOVE DIZAJN] vyzýva zabezpečuje dobrý odvod tepla a vysoká odolnosť voči teplotám schopnosť, ktorá poskytuje lepšiu ochranu vnútorného okruhu. 【VYSOKÝ VÝKON] vyzýva umožňuje stabilné a citlivé ovládanie rýchlosti brzdenia a zmeny smeru. 【DOBRÝ KONTAKT] vyzýva vodičov a rozhrania mať dobrý kontakt, a zabezpečiť, nízka poruchovosť na dlhý čas používať. 【VYBAVENÝ LCD PANEL] vyzýva a podporuje viacero nastavenie funkcie, ako je jazda rýchla displej, stav batérie, silu pomáhať úprava a viac. 【PERFEKTNÝ DOPLNOK PRE] vyzýva elektrický bicykel, skúter,atď.Prináša vám viac pohodlné jazdné zážitky. 1.HLINÍKOVÝ plášť S DRÁŽKOU DESIGN : zaručuje dobrý odvod tepla a vysoká odolnosť voči teplotám schopnosť,ktorá poskytuje lepšiu ochranu pre vnútorné circuit2.VYSOKÝ VÝKON : umožňuje stabilné a citlivé ovládanie rýchlosti brzdenia a smer changes3.DOBRÝ KONTAKT : drôty a rozhrania mať dobrý kontakt,a zabezpečiť, nízka poruchovosť dlho use4.VYBAVENÝ LCD PANEL : a podporuje viacero nastavenie funkcie,ako je jazda rýchla displej,stav batérie,silu pomáhať úprava a more5.PERFEKTNÝ DOPLNOK PRE : elektrický bicykel,skúter,atď.Prináša vám viac pohodlné jazdné zážitky.

Deklarované charakteristiky

Stav:
100% Zbrusu Nový
Materiál:
Hliník + Plast
Farba:
Čierna
Menovité Pracovné Napätie:
36V/48V
Menovitý výkon:
1500W
Max. Prúd:
47A
Ochrany Nízkeho Napätia:
31V/42V
Radič Veľkosť:
Cca. 170 x 108 x 58mm / 6.7 * 4.2 * 2.3 palec
LCD Panel Veľkosť:
17 * 10.5 * 5.8 cm / 6.7 * 4.1 * 2.3 palec
Hmotnosť:
Approx. 1572g
Balenie Zoznam:
1 x Striedavý Regulátor :
1 x LCD Panel :
1 x Pár Brzdy :
1 x Pár Nastavenie Rýchlosti Plyn :
1 x Hall Senzor :
1 x Rýchlosť Pomáhať Senzor :
Upozornenie:
1.Vzhľadom na ručné meranie,prosím, aby 0-0.05 palcový chyby a uistite sa, že vám nevadí, že pred objednaním,ďakujeme za pochopenie. :
2.Tam môžu byť jemné chromatické odchýlky medzi objekty a obrázky,a my, aby sme sa prispôsobili aj najrealistickejšie štátu. :
3.Ak máte akýkoľvek produkt problémy,prosím, kontaktujte nás v čase,budeme poskytovať tie najlepšie služby a prajeme vám šťastný život. :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.