• Nové
EZ-Beyourspace 2 Pack Mini Keychain Push Bublina Silikónové Fidget Zmyslové Hračka, Stres Odľahčovacia Hračka pre Deti, Dospelých, Darček Zabalený Hračka, Učebňu Odmeny Cenu, Cukrovinka Taška Výplne

EZ-Beyourspace 2 Pack Mini Keychain Push Bublina Silikónové Fidget Zmyslové Hračka, Stres Odľahčovacia Hračka pre Deti,

Hodnotenie produktu:
€ 14.21

Suma
Skladom

【Zabalený Hračka Sada 2] vyzýva Tento mini keychain fidget praskanie bubliny zmyslové hračka sada je pekné balenie obsahuje 2 pack tie dye námestie, jeden modrý a jeden fialová. 【Skvelé pre Úzkosť & odbúranie Stresu] vyzýva Pop bublina push fidget je skvelá hračka pre osobu, s autizmus, starších, dospelých a deti sa zbaviť stresu.To vám účinne pomáhajú zmierniť úzkosť a stres, a dobré pre zameranie a hlboké myšlienky, rehabilitačné cvičenia, a ventilovať emócie.Budete cítiť uvoľnene, keď sa dotknete tieto fidget hračky. 【Safe & Non-jedovaté] vyzýva Na fidget zmyslové hračka je vyrobená z vysoko-kvalitných potravín-silikónu materiálu, mäkké, pohodlné, bez chuti, umývateľný, odolný, a môžu byť použité na dlhú dobu.A to je malé a ľahko vykonávať kdekoľvek hrať kedykoľvek. 【Ľahké Držať] vyzýva Obaja dospelí a deti sa môžu to brať s nimi.Bavte sa kdekoľvek a kedykoľvek s touto hračkou.Mini fidget hračky môžu byť tiež použitý kľúčenku. 【Ideálny Zabalený Darček] vyzýva Tento fidget bublina odprýskávání hračka je ideálny zabalený hračka pre deti a dospelých.Balík je svetlé a farebné.To je ideálny ako narodeninové darčeky, deti party láskavosti, Vianoce, deň Vďakyvzdania, Halloween, karneval, učebňu odmenu cenu, Piñata cukrovinka výplne, garden párty, učebných pomôcok a pod.Farba je atraktívne.Veľkosť : Mini | Farba : Mini-farebné-007.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.