• Nové
Eden Organické Čierna Fazuľa, 15 oz Môže, Bez Soli, Non-GMO, bez Lepku, Vegánska, Kóšer, U. S Pestuje, Tepla a Slúžiť, Makrobiotická, Korytnačka Fazuľa, Frijol Černoch, Kaviár Criollo

Eden Organické Čierna Fazuľa, 15 oz Môže, Bez Soli, Non-GMO, bez Lepku, Vegánska, Kóšer, U. S Pestuje, Tepla a Slúžiť,

Hodnotenie produktu:
€ 2.66

Suma
Skladom

Eden Potravín je principiálny prírodné potravinárske spoločnosti, est. 1968. Zdravá pôda, dlhodobé ekologické, non-GMO, skúsených pestovateľov a manipulátory; spoľahlivú alternatívu k komerčných potravín.Nekompromisný, čistý, najchutnejšie živiny bohaté fazuľa.Rastlina-založené bielkoviny, komplexné sacharidy, vitamíny, minerálne látky, antioxidanty, polyfenoly, fytonutrientov, výborná vlákniny, kyselina listová B9, zinku a železa.U.S.organické rodiny pochádza.Vytváranie a podpora miestneho zásobovania po celé desaťročia.S veľmi Nízkym obsahom Sodíka, Non-GMO, bez Lepku, Pšenica Zadarmo, Vegánska, Kóšer, s Nízkym obsahom Tuku, Vysoký obsah Vlákniny.BPA, BPS, a ftalát voľný plechovky od roku 1999. USA rodinná farma, ekologicky pestované a odborne varené s prečistenej vody na Edens certifikované organické, kóšer cannery.Hlasoval najlepšie ochutnávka, väčšina výživné.Stredne veľké zrno, a Mexickej základ.Karotenoidy (antioxidant), obsahujúce rastlinné farebné pigmenty) dať tieto fazuľa svoju hlbokú čiernu farbu.Lahodnú chuť, veľmi nízkym obsahom sodíka bez soli pridané, bohaté na vlákniny, a dobrým zdrojom bielkovín.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.