• Nové
Umývateľné pre Deti Sadu s Classic a Lesk Non-Jedovaté Temperové Farby, Štetce, Papiera a Palety – Dokonalé Umelecké potreby Súprava na Maľovanie, Remesiel a Darčekov

Umývateľné pre Deti Sadu s Classic a Lesk Non-Jedovaté Temperové Farby, Štetce, Papiera a Palety – Dokonalé Umelecké

Hodnotenie produktu:
€ 9.78

Suma
Skladom

✔️ UMÝVATEĽNÉ : deti' umývateľné sada obsahuje 8 veľkých (3.4 fl oz) fľaše bezpečné, netoxické premium temperové farby. 6 klasické a 2 lesk farby sú zahrnuté v cene.Či už vaše dieťa sa chce naučiť maľovať alebo je skúsený malý umelec, to paint set pre deti sľubuje hodiny a hodiny zábavy!. ✔️ KOMPLETNÝ DETI MAĽOVAŤ SÚBOR : Tento detský farba kit je dodávaný s všetko, čo potrebujete začať!Maľovanie dodávky zahŕňajú 20 listov papiera, 8 farby, 6 kvalitných umelcov, štetce, 3 textúrou kefy a ľahko držať farby palety - skvelé pre miešanie a vytváranie nových farbách. ✔️ Ťažkej VÁHE PAPIER A RÔZNE KVALITNÉ FARBY, ŠTETCE : Zahŕňa štedré 20 listov hrubý, silný papier, ktorý zvládne všetky druhy laku a remesiel, projekty, bez toho, nasiaknuté a trhaniu.Nastaviť tiež prichádza s 6 vysokej kvality umelec farby, štetce v rôznych veľkostiach a 3 textúrou kefy, takže vaše dieťa môže skúmať rôzne ťahy štetca ako ich dielo je vytvorené. ✔️ PRENOSNÉ A ĽAHKÉ SKLADOVANIE : Prichádza s ľahko-to-cestovná taška so zipsom, že môže byť kdekoľvek a robí skladovanie vánok, keď farby nastaviť, nie je v prevádzke. ✔️ 100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI - Ak výrobok nespĺňa vaše očakávania, jednoducho požiadať o vrátenie alebo výmenu.Dať deti všetky farby dodáva ich predstavivosť, desire s Kindred Sity Umývateľný Deti' Paint Set.Z maľovať na papier, táto sada obsahuje všetko, čo mladý maliar potrebuje.Pozrite si časť vášho dieťaťa umenie ožívajú v žiarivé, sýte farby ako majú veľmi najlepšia kvalita náterov pre deti.So šiestimi zahrnuté premium kefy, tri textúrou, štetce a rozsah farieb pre deti vyberať, Kindred Sity Umývateľný Deti' Paint Set je šikovný all-in-one auta, ktorá podporuje nápadité hrať a kreatívne vyjadrenie.Tento deti maľovať nastavenie je odporúčané pre ryby vo veku 5+.Kindred Sity umývateľné sada obsahuje : 6 Klasické Farby 3.38 fl oz (100 ml) ea.Farby sú modrá, žltá, zelená, červená, čierna a biela.2 Lesk Farby 3.38 fl oz (100 ml) ea.Farby sú oranžová a fialová.6 Rôzne Farby, Štetce 3 Textúrou Brushes20 ťažkej Váhe Papier, Hárky 1 Farba Paleta 1 Úložný Vak Instructions Kindred Sity Umývateľný Temperové Farby ľahko umýva od pokožky a väčšina oblečenia.V prípade úniku na oblečenie, okamžite umyť v teplej umývacieho cyklu.Opakované umývanie môže byť vyžadované.Opláchnite farby, štetce a farby palety v pohode vody po každom použití.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.